Zrůdy, bratři mašínové. Ani velká písmena si nezasloužíte. Vzpomínka na podříznutí

29.09.2020 6:35 | Zprávy
autor: mp

Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná se v myšlenkách vrátila do minulosti. K bratrům Mašínům. Označila je za zrůdy.

Zrůdy, bratři mašínové. Ani velká písmena si nezasloužíte. Vzpomínka na podříznutí
Foto: bojovnici.cz
Popisek: Josef Mašín

Před 69 lety se bratři Mašínové ve jménu boje proti komunismu pokusili probojovat na Západ. Byli přesvědčeni, že stejně jako jejich otec, generálmajor Josef Mašín, bojoval proti nacistům, tak i oni musí bojovat proti komunistům.  Komunistická europoslankyně je označila za zrůdy.

 „Dnes je to  69 let od vraždy strážmistra Jaroslava Honzátka, kterému bratři mašínové (ne, opravdu nebudu zrůdy psát s velkým písmenem) odporným způsobem podřízli hrdlo,“ napsala Konečná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pochod pro život: Na rodiče s kočárky si může počkat Antifa i Oganesjan

15:06 Pochod pro život: Na rodiče s kočárky si může počkat Antifa i Oganesjan

Šestadvacátý ročník Pochodu pro život je zvláštní. Po loňském roce, kdy střety s obhájci práva na po…