Zrušená pozvánka do ČT „na přání“ komunisty? Novotný narazil! Michaela Jílková odhalila, jak to bylo doopravdy

12.05.2020 17:36 | Zprávy
autor: jma

Moderátorka pořadu České televize Máte slovo Michaela Jílková vyvrací slova starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), podle kterého mu zrušili účast v pořadu na přání poslance KSČM Leo Luzara. „Dohodli jsme se, že nosnější zástupce bude primátor Hřib,“ reagovala Jílková pro redakci Parlamentních listů s tím, že Novotný byl také osloven, když se seznam hostů teprve připravoval.

Zrušená pozvánka do ČT „na přání“ komunisty? Novotný narazil! Michaela Jílková odhalila, jak to bylo doopravdy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

„Ohrazuji se proti nepravdivému výroku pana Novotného. Není pravda, že by mu toto někdo řekl, a jde o to, že my v pondělí máme poradu a na té jsme se dohodli, že nosnější zástupce těch starostů bude primátor Hřib,“ vzkázala Jílková s tím, že zástupcem pražských radních, kteří mají přidělenou policejní ochranu, byl nakonec zvolen pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hříchy Nory Fridrichové a pravda o penězích ČT. Poslankyně sčítá

15:06 Hříchy Nory Fridrichové a pravda o penězích ČT. Poslankyně sčítá

DENÍK POSLANKYNĚ Ve svém novém komentáři pro ParlamentníListy.cz se poslankyně Motoristů sobě Gabrie…