Nevím, jestli si inovátoři uvědomili, o čem ten pořad vlastně je. Diváci v něm sledují diskusi osobností na aktuální vnitropolitická a zahraničněpolitická témata. Moderátor se alespoň o to s různým úspěchem snaží.
Diváky těchto publicistických pořadů jako v programech zábavních rozhodně proto nezajímá, co se děje za scénou, jestli jsou tam kamery čtyři nebo dvě, vidí je stejně v tomto pořadu jenom v siluetách. Stejně jsou pro něj bagatelní záběry scény shůry nebo v oválu, v nichž jsou někteří diskutující mimo něj nerozpoznatelní.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV