Dušan Navrátil: Homosexuálové a prostitutky z Východu

28.06.2014 10:27 | Zprávy

Češi jsou údajně vůči homosexuálům tolerantní, takže Praha se stává cílem sexuální turistiky gayů a rájem eurobuzen. Loni Česko navštívilo 60 tisíc účastníků takových specializovaných zájezdů. Jaké jsou dopady?

Dušan Navrátil: Homosexuálové a prostitutky z Východu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prahou se prohnal pochod Prague pride 2013

V šíření viru HIV byly prostitutky z Východu, které se nakazily infikovanou injekční jehlou při užívání drog, vystřídány homosexuály. Statistika za první kvartál roku 2014: HIV virem se u nás nakazilo 99 lidí, z toho bylo 71 gayů. Zásluhou nových léků jde dnes život při tomto druhu nákazy prodloužit až o padesát let. Jak je vidět, strach z nemoci proto opadl. Jenže léčbu AIDS platí stát. Pouhé preventivní léčení stojí 30 tisíc měsíčně. V rozvinutém stádiu se ovšem jedná až o stovky tisíc měsíčně na HIV pozitivního pacienta

Homosexuálové a lesbičky brojili za své rovnoprávné postavení ve společnosti a tím se mediálně zviditelnili. Jakmile dosáhli vzniku zákona o registrovaném partnerství, tak skutek jaksi utek. Registrovaných párů je minimum. Hlavně, že je bylo slyšet. Místo toho, aby se v rámci vydupaného zákona „registrovali“, tak stále preferují sex na jednu noc. Jejich promiskuitě nejlépe vyhovují „darkroomy“ v gay klubech, kde má za plentou a potmě styk kdekdo s kdekým. Je to demokratické, je to západní. Ti již nakažení se dokonce pomocí internetu organizují v HIV pozitivních gay komunitách k provozování dalšího sexu bez ochrany.

Prý už nemají co ztratit. Sodoma Gomora.

Chce někdo tvrdit, že toto vše je normální? Úpadek západních hodnot pokračuje v pořádání festivalů pod názvem „Pride parade“. Jeden z těchto „pochodů hrdosti“ proběhne na podzim i v Praze. Proč? Jaký to má význam? Toto není emancipace, ale exhibicionismus homosexuálů, transvestitů, transsexuálů, leseb, hermafroditů a možná i pedofilů. To není hrdost (pride), to je teplá pýcha (pride).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

15:15 Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

V přátelském prostředí oslavy 85. narozenin pana bývalého prezidenta Václava Klause jsem přemýšlel o…