Jakub Kopřiva: Z. Žák trafikantem?

10.09.2013 9:43 | Zprávy

Veřejný dopis ministru dopravy Žákovi

Jakub Kopřiva: Z. Žák trafikantem?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr dopravy Zdeněk Žák.

Pane ministře,

reaguji na Vaše vyjádření v dnešním časopisu Týden, jež bylo obsaženo v článku „Žákova dopravní válka“. V tomto článku jste, mimo jiného, uvedl, že „..můj post“ na Ministerstvu dopravy „…byl pouhou trafikou…“. Podobným způsobem jste o mně hovořil do médií přesně před měsícem, když jste mne odvolával.

Tehdy jsem byl ochoten vše přehlédnout, má ochota se nechat od Vás urážet však je již u konce. Volím proto tento prostředek, veřejný dopis spojený s výzvou, jak ostatně učinila zhruba před třemi týdny nějaká kolegyně z rezortu dopravy – nemám co skrývat a na rozdíl od ní se hodlám pod svůj dopis podepsat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

15:57 Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

Tématu odkupu Metropolu v Českých Budějovicích se v minulých dnech věnovalo hned několik článků.