Jan Dvořáček: V prezidentském klání podporuji Miloše Zemana

10.01.2013 9:17 | Zprávy

Emeritní přednosta Urologické kliniky VFN a 1.LF UK v Praze Prof. MUDr. Jan Dvořáček, DrSc.,FCMA v boji o Hrad jednoznačně podpořil Miloše Zemana.

Jan Dvořáček: V prezidentském klání podporuji Miloše Zemana
Foto: Radmila Zemanová-Kopecká
Popisek: Miloš Zeman

Vážení přátelé,

rozhodl jsem pro mne zcela netypický a v mém životě jednoznačně ojedinělý čin, veřejně podpořit kandidaturu  Miloše Z e m a n a  na prezidenta ČR, která proběhne v následujících dnech.

Předem podotýkám, že mě k tomuto činu nikdo nevyzval a nenutil, prostě jsem se rozhodl sám od sebe.

Co mě k této podpoře vedlo?

Miloše Zemana jsem poprvé „zaznamenal“ ještě jako student, když se mi do ruky dostal jeho článek „Prognostika a přestavba“, uveřejněný v Technickém magazínu. Byl napsán a publikován ještě za hlubokého „totáče“. V té době to bylo něco mimořádného a hlavně odvážného. Pro nás studenty, kteří si ho rozmnožovali a vzájemně předávali, to byla „bomba“ a jeho autor se stal naším novým hrdinou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Příčovy a příč(ov)inné souvislosti?

22:30 Pavel Foltán: Příčovy a příč(ov)inné souvislosti?

Několik let jsem jezdil hrát na zámek Příčovy tradičně v rámci letní akce demokratů a vlastenců. Vžd…