Jan Lepič: Z pana Bartoška se mi chce zvracet

19.11.2018 9:51

Prohlásil místopředseda ANO pan Faltýnek po neobyčejně duchaplném projevu pana Bartoška v nedělním pořadu génia naší žurnalistiky, nedotknutelného a nenahraditelného pana Moravce.

Jan Lepič: Z pana Bartoška se mi chce zvracet
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek
reklama

Pan Bartošek prohlásil: „Každý rodič, jehož dítě trpí schizofrenií, ví, jak je to těžké a že takový potomek potřebuje klid. Ale premiér místo klidu dopřál svému synovi mediální pozornost, když on sám psal na sociálních sítích. Připomněl také, že český premiér vlastní majetky ve Francii, takže se Andrej Babiš mohl léčit tam. Nebo se mohl léčit ve Švýcarsku, když je švýcarským občanem. Ale Babiš umožnil výjezd svého syna na Krym, přičemž jeho průvodcem byl Rus a prodejce kol Petr Protopopov. A já si kladu otázku, jak je premiér schopen chovat se ke státu, když se takto chová ke svému dítěti.“

Pan Ing. Bartošek se pohybuje v politice již velmi dlouho. Měl by tedy mít alespoň elementární   znalosti v oblasti práva. Zřejmě nemá. Jinak by musel vědět, že Andrej Babiš mladší je přes svoje zdravotní problémy zcela svéprávný. Nikdo jej svéprávnosti nezbavil, to může pouze soud. Navíc je cizím státním příslušníkem. Jeho rozhodnutí a chování nikdo ovlivňovat nemůže, ani jeho otec. Může mu vše pouze doporučit, a v případě nemoci mladšího Babiše je to velmi komplikované. Ovšem hyenám je to jedno, hlavně, že mohou dál kydat na premiéra hnůj. A že by zareagoval pan Moravec? Ani náhodou. Nedivím se panu Faltýnkovi, že se mu chtělo zvracet.

Jan Lepič, Bublava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Spolek Šalamoun: Jak to, že není vichřice v České republice?

21:39 Spolek Šalamoun: Jak to, že není vichřice v České republice?

Dne 25. 6. 2020 vynesl Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku průlomový rozsudek proti České r…