Jan Ziegler: Čeští vojáci jsou hrdinové, zbabělí čecháčci pokrytečtí

10. 8. 2018 10:21

Jedná se o klasický dvojí metr putinovců, přítomnost ruských vojáků v Sýrii je správná, přítomnost armád NATO v Afghánistánu špatná. Přitom se se de facto jedná o shodné situace.

Jan Ziegler: Čeští vojáci jsou hrdinové, zbabělí čecháčci pokrytečtí
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

Vojáci NATO jsou v Afghánistánu na pozvání tamní legitimní mezinárodně uznávané vlády, a je to zločin. Jejich ruští kolegové jsou v Sýrii na pozvání tamní vlády diktátora Bašára Asáda, a je to údajně v pořádku.

Sakra to je nějaké divné, syrská vláda si tedy smí pozvat do země ruskou armádu, kdežto afghánská o pomoc žádat nesmí. Tomu fakt nerozumím. Vedení Afghánistánu pochází z demokratických voleb, což asadovci o sobě říci nemohou. Rusové jsou prý chrabří bojovníci s islámským terorismem, ale když vojáci NATO válčí s muslimskými fanatiky, jsou to okupanti a zločinci. Pozoruhodná logika. Podle ní ovšem nejsou Rusové zabití v Sýrii žádní hrdinové, ale obyčejní žoldáci, kteří tam šli pouze za penězi, a tak nám jich rozhodně nemůže být líto.

Naši vojáci padlí v Afghánistánu jsou samozřejmě hrdinové padlí v boji s mezinárodním terorismem. Proto si zaslouží naše uznání a úctu, protože pomáhají zbavit svět strašného nepřítele. Výkřiky a zloba odpadu a spodiny, která se dokonce raduje z jejich smrti, na tom nic nezmění. Existuje také možnost, jak přispět pozůstalým. Já už tak učinil, a vyzývám všechny lidi dobré vůle, aby se připojili.

Jan Ziegler

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…