Jan Ziegler: Komunistický fízl prokazatelně lže a šíří ruské pomluvy

23.11.2016 7:35 | Zprávy
autor: PV

Za socíku býval Zdeněk Ondráček policajtem, který mlátil bezbranné ženy pendrekem. Už to je zrůdnost a je vidět, že ten kdo byl dříve křivákem, zůstane křivákem napořád. Viz šíření ruské pomluvy o nacismu na Ukrajině.

Jan Ziegler: Komunistický fízl prokazatelně lže a šíří ruské pomluvy
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

Soudruh Ondráček coby strážmistr pořádkových sil mlátil lidi v roce 1989. Přitom už tehdy prokazatelně lhal o tom, že demonstranti byli ozbrojeni. To samozřejmě nebyla pravda.

A ve světě lží soudruh nyní již poslanec za KSČM zůstal. Jako první to dokázal na svém blogu Roman Máca a já se nyní přidám. Zdeněk Ondráček se snažil podvrženou fotografií dokázat, že na Ukrajině vládne fašismus a tvrdil, že je to současnost ve Lvově. Pravdou však je, že se jedná o snímek z roku 2011z natáčení válečného filmu, který se točil v Kyjevě a v Charkově. Je tedy logické, že na něm je nacistická symbolika. Ono už podle oblečení oné mladé dívky se dá poznat, že to není z dnešní doby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Tvrdá obrana

Pane Rajchl, co myslíte tím, že se budete tvrdě bránit? Co to znamená? Pochopte mě, já si nemyslím, že by se člověk neměl bránit, když je to třeba, ale zajímá mě to spojení tvrdě.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Joukl: Plýtvání jako hnací síla tržního hospodářství

12:16 Zdeněk Joukl: Plýtvání jako hnací síla tržního hospodářství

Nikdy se tak neplýtvalo, jako v poslední době, a pamatuji toho již hodně. Věci se vyhazují při sebem…