Jan Ziegler: Ministře Chovanče, nechte agentury na pokoji, když na prostitutky nestačíte

08.06.2015 20:42 | Zprávy

Ministr vnitra Milan Chovanec a jihočeský hejtman Jiří Zimola (oba ČSSD) se pustili do bezpečnostních agentur, které z jihočeského pohraničí vyhánějí nájemné děvy na žádost zdejších obcí. Sami jim však nenabízejí jinou alternativu

Jan Ziegler: Ministře Chovanče, nechte agentury na pokoji, když na prostitutky nestačíte
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

O tomto problému psala v sobotu jihočeská příloha MF DNES. Avšak to není jen záležitost jižních Čech, ale obecně pohraničních oblastí České republiky, kde zástupy vyzývavých žen nabízejících sex hustě lemují hlavní silnice. Lidem v obcích se to však nelíbilo, a snažili se s tím bojovat. Když nepomohl stát, pomohli si sami.

Například v Dolním Dvořišti a Českých Velenicích si tamní radnice najaly bezpečnostní agenturu HG Security, která má v boji s prostitucí viditelné úspěchy. Prodejným ženám a jejím zákazníkům dovedou jejich činnost znechutit už tím, že je upozorňují na porušování obecních vyhlášek zakazujících sex za úplatu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Kdo se ujme Ministerstva spravedlnosti?

12:26 Zdeněk Jemelík: Kdo se ujme Ministerstva spravedlnosti?

Marně hledám jednoslovný překlad a výklad španělského pojmu „machismo“, odvozeného od „macho“= samec…