Jana Karásková: ČT a další média se dopouštějí vlastizrady

07.09.2013 18:30 | Zprávy

Dopis hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi ohledně situace v Sýrii

Jana Karásková: ČT a další média se dopouštějí vlastizrady
Foto: Theatlantic.com
Popisek: Homs v Sýrii

Dobrý den,

protože masmédia dlouhodobě neinformují o mnohých závažných souvislostech, týkajících se válek na Blízkém východě, dovoluji si Vás touto cestou informovat o tom, co několik let s kolegy z alternativních médií víme, publikujeme, a marně se snažíme dostat přes masmédia k více lidem.

Doufám, že budete věnovat čas a pozornost těmto informacím. Pokud se k Vám zatím nedostaly, budete mít možná komplexnější pohled na to, co se v Sýrii dělo a děje.

Rozvrat zemí Iráku, Libye, Sýrie a dalších byl naplánován podle bývalého šéfa NATO, armádního generála W. Clarka, již před útoky z 11. září 2001. Vydal o tom svědectví na veřejnosti několikrát během roku 2007, a napsal o tom i ve své knize.

     Zdroj: Youtube

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Legislativní nouze

Neměl by se změnit zákon, aby projednávání zákonů v legislativní nouzi nemohlo být zneužíváno? Přijde mi, že je nebezpečné, že se vlastně cokoliv může projednávat v legislativní nouzi nebo to má nějaká přesná pravidla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Čí zájmy vlastně hájí prezident Pavel?

12:16 Jiří Paroubek: Čí zájmy vlastně hájí prezident Pavel?

Už dlouhou dobu si myslím, že prezident Pavel je zcela pod vlivem lidí ze svého bezprostředního okol…