Jaroslav Kopista: Mají pravdu, Země je placatá

07.12.2020 12:19

Tak jsme se zase mohli v neděli pobavit řvoucím davem, který koronavirus nekoronavirus vyrazil bez roušek a jiných zbytečností semknutě a jednotně do boje za svobodu. K posvěcení této bohulibé činnosti jsme my srabové a podlízači naší vládě postrádali ještě šperk v podobě jistého politika, který to má v hlavě rovněž pěkně srovnané.

Jaroslav Kopista: Mají pravdu, Země je placatá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mikulášská demonstrace proti vládním opatřením

Klobouk dolů před takovým hrdinstvím a odvahou! Jak se zdá nebojácný dav nerespektuje žádná nařízení, o čísle R nic neví, hodnota PES je rovněž o ničem. Je třeba nepodléhat určitě vylhaným zprávám z nedělního odpoledne, typu – arcibiskup Jan Graubner je s kovidem na jednotce intenzivní péče, nebo chrudimská nemocnice zavřela porodnici kvůli kovidu. Ale je třeba být ostražitý a bdělý před odpornými diktátorskými praktikami vlády.

Anketa

Jste pro to, aby vláda znovu zavřela obchody a restaurace?

52%
48%
hlasovalo: 15086 lidí

Mnohého jistě překvapilo, že ta svobodu omezující vláda neposlala na protestující těžkooděnce, aby provedli zákrok v zájmu omezení, již tak ohrožených, občanských práv. Stačí se podívat do sousedního Německa, jak přistupují k tomuto problému. Vánoce tam mají v ohrožení a taky to musejí přijmout. Zákony biologie jsou neúprosné, koronavir celkem nezajímají různé svobodomyslné názory na ústavu nebo jiné etické normy. Koronavirus zná jen dvě pozice – vítězství, tedy smrt, nebo prohru, tedy přežití nemocného. Tohle shlukování vede jen k posilování epidemie a prodlužování toho doopravdy otravného stavu, kterým trpíme my všichni.

Až budou k aplikaci připravená séra proti koronaviru, budeme se těšit na další pouliční show v podání svobody chtivého, možná již v té době značně chrchlajícího davu. A tak se musíme všichni sklonit před velkou hlásanou pravdou o tom, že - ZEMĚ JE PLACATÁ!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Valenta: Dělíme se už na nadlidi a podlidi?

7:35 Ivo Valenta: Dělíme se už na nadlidi a podlidi?

Komentář na facebookovém profilu k případu nákazy koronavirem mezi českými sportovci v Tokiu.