Karel Januška: Plíživý návrat totality

11.11.2020 11:18

Demokratický právní stát stojí na třech pilířích. Moci zákonodárné, moci výkonné a moci soudní. Zákonodárci nařizují léčit děti ze stařeckých nemocí. Byly volby v USA demokratické?

Karel Januška: Plíživý návrat totality
Foto: FB Karel Januška
Popisek: Karel Januška
reklama

Doufám, že každý občan považuje lékařství za vědu. Lékařská diagnóza je založená na vylučovací metodě. Cílem lékařské vědy je zjistit, jakou nemocí občan trpí. Zdravý člověk zpravidla lékaře nenavštěvuje. Jsou speciální onemocnění, která nemají včasné znatelné příznaky onemocnění. Chřipky a pandemie mezi ně patří.

Pro důležité lékařské hodnoty (tělesná teplota, krevní tlaky, množství cukru v krvi a desítky dalších parametrů) existují přesně definovaná pásma, u kterých se předpokládá, že je splňuje zdravý občan. Lékařství sleduje, zda občan vyžadující lékařskou péči, má příslušné měřitelné parametry zdravého občana. V první řadě zjišťují hodnoty, které nespadají do pásma „pravděpodobně zdravý“ občan. Když naleznou hodnotu, která se rozsahem vymyká z pásma zdravého občana, snaží najít takovou nemoc, která odpovídá naměřeným hodnotám pacienta.

Tím, že se občan vyskytne poblíž nakaženého občana, se téměř jistě nenakazí. Na základě statistických údajů činí ministr zdravotnictví závěry, které existenci koronaviru ani nevylučují, ani nepotvrzují. Počet osob v kolektivu, vzdálenostech mezi nimi, docházce žáků do škol a podobné veličiny mohou, ale také nemusí mít nic společného s onemocněním. Dětem je ubíráno právo na vzdělání. Ministr zdravotnictví zneužívá své funkce k ovládání občanů. Důsledkem jeho činnosti a činnosti celé vlády jsou finanční ztráty republiky značné.

Ani v jedné reportáži z prezidentských voleb v USA jsem se nedozvěděl, jaký je vztah mezi voliteli a občany USA. Jaká je část voličů, kteří volili socialistu, a kolik občanů volilo. Chybí mi celková statistika, která ukáže, zda volby byly spravedlivé (všichni občané USA mají rovná práva), nebo byly výsledkem socialistické propagandy.

Páni redaktoři, je to složité zveřejnit tuto statistiku?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Urbach: Erdogana očkovali čínskou vakcínou

7:35 Jan Urbach: Erdogana očkovali čínskou vakcínou

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan ve čtvrtek obdržel první dávku vakcíny proti Covid-19. „Také …