Kulturní sféra: Vláda stále neumí uchopit kulturu

18.02.2021 13:15 | Zprávy
autor: PV

Otevřený dopis členům vlády a kompetentním úředníkům dotčených ministerstev ohledně problematiky zmatků kolem danění vládních kompenzací mířených do kulturního sektoru.

Kulturní sféra: Vláda stále neumí uchopit kulturu
Foto: archív autora
Popisek: dopis - ilustrace


Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sandor Borfo: Pravda a mýty o vlastnictví bytů a dostupnosti bydlení

17:47 Sandor Borfo: Pravda a mýty o vlastnictví bytů a dostupnosti bydlení

Změna společenského zřízení pro roce 1989 mimo změny vlastnictví řady firem, bank apod. také velmi r…