Ladislav Jakl: Minuta ticha. A není to málo?

19.11.2015 18:35 | Zprávy

V pondělí v poledne držela Evropa minutu ticha. Alespoň tak to psaly všechny agentury. Myslely tím, že minutu ticha drželi především vrcholní představitelé Evropské unie. A já se ptám: jen minutu?

Ladislav Jakl: Minuta ticha. A není to málo?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl, tajemník bývalého prezidenta Klause

Minuta ticha se dnes drží za kdeco a kdekoho. Strašlivý akt surového násilí na nevinných lidech v Paříži by si podle mne zasloužil daleko více, než jen pouhou minutu ticha.

Vážení představitelé EU, kormidelníci evropské integrace, architekti společné unifikované a centralizované vzájemnosti, máte pocit, že minuta vašeho ticha je dostatečná? Jsem přesvědčen, že nikoli. Minuta je málo. I deset minut je málo. I půl dne je málo. Buďte zticha už navždy. Sklapněte.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

K čemu je ministerstvo pro místní rozvoj?

Protože jak sám tvrdíte, krize bydlení tu je, i když máme ministerstvo, takže k čemu je dobré?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Můžeme se těšit na manipulaci průzkumů veřejného mínění?

14:32 Jiří Paroubek: Můžeme se těšit na manipulaci průzkumů veřejného mínění?

Předseda Ústavního soudu Baxa sdělil, že Ústavní soud odmítá všechny stížnosti na tzv. kvazikoalice.…