Michaela Julišová: Jen kapka vody navíc ...

04.08.2016 17:59

Tak si to shrňme: Bagatelizování, relativizování respektive zpochybňování Holocaustu je trestný čin, za který hrozí nepodmíněný trest odnětí svobody. Bagatelizování, relativizování a zpochybňování islámského terorismu v Evropě je správný, politicky korektní názor.

Michaela Julišová: Jen kapka vody navíc ...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vídeňské islámské centrum
reklama

Prozatím se vládám EU podařilo dokonale vtáhnout do Evropy celý blízkovýchodní konflikt, masivní nárůst terorismu a agrese islámských přistěhovalců, radikalizaci stále četnějších islámských buněk v celé Evropě, vznik dalších "No go zone" (už jich máme v Evropě přes 900!) a další bizarní dlouhodobé islámské náboženské problémy. Dále se těmto vládám podařilo zatáhnout do Evropy  strach a nejistotu, což docílily postupnou  relativizací našich stávajících civilizačních hodnot, občanských svobod a práva, což vede k devalvaci a destrukci těchto hodnot.

Přes evidentní existenci všech těchto souvislostí se však dovídáme, že největším nebezpečím pro Evropu není invaze přistěhovalců z islámských zemí a jejich neměnný, nepřizpůsobivý a bezohledný "životní styl".  Největší nebezpečí je referendum, v kterém by se občasné mohli rozhodnout jinak, než si vládnoucí establishment přeje. A tak zrušíme referenda. O osudu civilizací, států, společností, občanů bude rozhodovat hrstka "moudrých" elit, kdesi v Bruselu. A toto je demokracie, svoboda a lidská práva, říkají představitelé a sympatizanti současného režimu.

Úspěšné jsou unijní vlády taktéž v ponižování celé střední třídy a v dehonestaci sociálně slabých evropských starousedlíků, kteří jsou soustavně bombardováni v prohlášeních různých elit coby hříšná bílá rasa, jež má údajnou kolektivní vinu za všechny války a hříchy světa.  Mimořádně rychle a intenzivně se postoupilo v islamizaci Evropy. Jestli toto byl cíl vlád EU, tak se zdařil.

Současný vládnoucí establishment silově a potichu ovládl místa, kde se formuje společnost a nekompromisně provádí nevratné změny, které výrazně postihnou všechny občany a na které v tomto rozsahu rozhodně nemá mandát! VIZ

Domnívám se však, že jsme teprve na prvním schůdku delšího schodiště, na jehož konci je nová podoba společnosti. Soustavná, cílená a intenzivní relativizace stávajících civilizačních hodnot, občanských svobod a práva logicky povede ve společnosti k chaosu a anarchii. V takovém prostředí obvykle zvítězí a vládne právo silnějšího, které si vyžaduje a následně realizuje tvrdá opatření, jež mají ve svém finále totalitní podobu. V takové společnosti, v které bude již plně vládnout pouze selektivní politická korektnost, není pro žádnou kritiku či opozici místo.

"Jen kapka vody navíc a Bororo už ne život, Bororo už smrt".
Těch "kapek" od evropských vlád jsme snesli už nějak moc!

K tématu doporučuji text - Evropský etnomasochizmus

***

Zajímejme se PROČ nám evropský establishment, elity a mediální elity po všech četných negativních a hrůzných zkušenostech soustavně vnucují názor, že islám si zaslouží doložku nejvyšších výhod a status mimořádné ochrany. A to všechno přesto, že principy, na kterých je tato ideologie vystavěna  rozhodně nemají demokratický charakter a jsou zcela v rozporu s listinou základních lidských práv a svobod.

Je to od našich elit rozmar, vrtoch, absolutní neznalost situace, když svou neutuchající nepřetržitou podporou multikulturalismu potažmo islámu dávají všanc osudy mnoha generací, podobu a ráz celé naší civilizace, riskují životy milionů lidí nebo těmito svými absurdními názorovými postoji "cosi" sledují, a toto všechno co uvádím, dobře vědí a počítají s tím? Pokud tímto svým neakceptovatelným a bezohledným chováním "cosi" sledují, ptejme se, CO sledují a PROČ? Toto je totiž zásadní otázka a každý, komu záleží na budoucnosti naší civilizace, by si ji měl položit a následně pátrat po skutečných faktech, souvislostech a solidních logických analýzách dějů.

Text o postupující politické korektnosti v Německu:

Vyžadujme konečně po politicích zodpovědnost za jejich rozhodování, chování a za jejich činy. Požadujme naši plnohodnotnou informovanost. Prozatím jsme svědky ohýbání reality a upravování informací tak, aby vše zapadlo do jejich prosazované multikulturalistické doktríny.  Jediné řešení, které politici nabízejí, je tzv. politická korektnost, jež značně připomíná cenzuru názorů a snahu o umlčení kritiky. Tato zlá manipulace je naprosto nepřijatelná! Jde o nevratné násilné změny našeho veřejného prostoru a našich životů, k čemuž politici rozhodně nemají mandát!

Vyšlo v rámci mediální spolupráce s Literárními novinami

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Krok pražské ČSSD správným směrem

15:25 Jiří Paroubek: Krok pražské ČSSD správným směrem

V pátek odpoledne jsem při cestě autem poslouchal dvacetiminutový rozhovor na Radiožurnálu s poslan…