Milan Knížák: Šance zastavit Babiše je teď v rukou prezidenta Zemana

09.04.2018 14:01

Andrej Babiš si myslí, že jsme národ idiotů. Dělá si co chce, zradí kohokoliv, když se mu to zdá výhodné a z úst mu vychází jen lež.

Milan Knížák: Šance zastavit Babiše je teď v rukou prezidenta Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák

Jeho tanečky, kterými si připravuje pozici pro návštěvu prezidenta Zemana jsou nechutné a průhledné. Doufám, že prezident Zeman je dostatečně při smyslech, aby na něco podobného nenaskočil.

Babiš předstírá práci, honí spolupracovníky, aby ostentativně dávali najevo, že pracují od časných ranních hodin a dlouho do noci, poněvadž to dobře vypadá. Výsledky jeho vládnutí mimo toho, že se zbavil několika nepohodlných lidí, nejsou žádné. Jen jezdí po krajích a nesmyslně slibuje cokoliv. Chcete-li hodinky s vodotryskem nebo náhradní zeměkouli, stačí říct a Babiš vám nějakou tu miliardu přihraje. Nechápe, poněvadž to není politik, že peníze, kterými disponuje jsou naše peníze. Platíme státu daně, aby s nimi rozumně vládl tam, kde jedinci nestačí. Jiné peníze Babiš k dispozici nemá. (Svá konta si dobře chrání a rozmnožuje.) Babišovy pokusy vniknout na vysoké školy, především na VŠE, považuji za nechutné a nechápu proč představitelé školy nenechají Babišovův misionářský oddíl vyvést.

S Babišem bychom se nejen strmě vrátili do totality, ale stali bychom se směšnou banánovou republikou uprostřed Evropy. Babiš zaměstnává četu estébáků, kteří mu zakládají složky, pokud možno na celý národ, který se tím dá dobře držet v šachu.

Zbavme se ho, dokud je čas. Babiš vyvolává skandály, aby se jeho provinění mezi nimi ztratila. To se mu určitě nezdaří, jde jen o to jak dlouho si necháme devastovat naší těžce a pomalu zrající demokracii.

Milan Knížák

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Fencl: Mé třetí svědectví o socialistické vojně

11:40 Ivo Fencl: Mé třetí svědectví o socialistické vojně

Je to podobné jako s tím Švandrlíkem. Bylo mu opakovaně spíláno „pravými“ Černými barony, kteří neza…