Miroslav Kulhavý: Islámské praktiky nesmí vládnout Evropou

06.04.2024 13:16 | Glosa

Před školou Arthura Rimbauda ve francouzském městě Montpellier byla zbita do bezvědomí třináctiletá Samara početnou skupinou chlapců + Samařina spolužačka. Ta a dva chlapci byli zadrženi pro pokus o vraždu a posláni do vazby.

Miroslav Kulhavý: Islámské praktiky nesmí vládnout Evropou
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Transparent českých muslimů

Zadržená spolužačka je pravděpodobně vůdkyní bandy a Samaru pronásledovali a napadali již déle. Matka Samary uvedla, že nejpravděpodobněji důvodem stálého napadání je nenošení hidžábu – muslimského oděvu a trocha make-upu. Výsledek je krvácení do mozku, ztráta vědomí a po probuzení v přítomnosti matka projevená ztráta paměti.

Zde je nutno připomenout, že francouzská vláda loni zakázala žačkám a studentkám nosit muslimské oděvy. Jde především o abáju, dlouhý oděv zakrývající celé tělo, který ale některé dívky dál nosí. A jsme i toho nejhoršího: nedůslednost a nevynucování příslušných ustanovení v ústavě vede k jedinému – stále větší rozlézání do všech koutů Evropy, užívání muslimských praktik a potlačování křesťanských tradic. Mnohde je falešně poukazováno na náboženskou svobodu a při jejím užívání je islám stavěn na stejnou pozici jako křesťanství.

Tedy stručný závěr má jasné kontury: islám je v rozporu s ústavou a proto do Evropy nepatří! A pokud se sem migrantskou cestou nuceně dostal, musí být naprosto zřejmé, že kdo nehodlá ctít zákony a zvyklosti, musí si hledat jinou destinaci.

Vyšlo na Vasevec.info. Publikováno se souhlasem vydavatele

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Pelc: Nebezpečí politické revanše

12:26 Vladimír Pelc: Nebezpečí politické revanše

Poslanec Šimon Heller (KDU-ČSL) navrhl udělit nejvyššímu politickému představiteli sudetských Němců …