Miroslav Macek: Já navrhuji zavřít Prymulu

21.10.2020 13:15 | Zprávy
autor: PV

Středeční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Já navrhuji zavřít Prymulu
Foto: Archiv PL
Popisek: Miroslav Macek

Prymula navrhne uzavřít obchody a kadeřnictví. Já navrhuji zavřít Prymulu. Když nakouknete do historie, stalo se jednou jedinkrát, že by nás ty khaki mozky zavedly někam jinam než do totálního průšvihu?

***

Téměř přírodní zákon:
Ti, kteří nejhlasitěji požadují lockdown jsou v drtivé většině placeni z daní těch, které by lockdown nejvíce poškodil.

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vachatová

Hájíte Vachatovou. Co z toho, co se o ní psalo nebo vysílalo není pravda? To se dnes nesmí vyvolení snad kritizovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jaroslav Kuba: Šícha aneb tuzemským „přátelům“ Posseltova SL se nesmí stát v cestě

13:20 Jaroslav Kuba: Šícha aneb tuzemským „přátelům“ Posseltova SL se nesmí stát v cestě

Ústavní právník Jaroslav Kuba vysvětluje své setkání s přáteli sudetoněmeckého landsmanšaftu. Zejmén…