Miroslav Macek: Jsme země neomezených možností

29.12.2017 8:49 | Zprávy
autor: PV

Páteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Jsme země neomezených možností
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Jsme země neomezených možností, vždyť u nás projde bez defenestrace i věta z prohlášení ministerstva financí ke zprávě OLAF o Čapím hnízdu: „Ministerstvo financí nyní posoudí, zda a jakým způsobem je možné zprávu zveřejnit.“

Výstižná charakteristika „sluníčkáře“ od Vadima Petrova:

Sluníčkář je ten, kdo poučuje ostatní o tom, že svět má byt takový jak ho vidí on a moc ho nezajímá názor ostatních. Většinou, když mají názor jiný, si o nich myslí, že jsou hloupí, nevzdělání. On, že to vidí lépe, asi proto, že je tak nějak lepší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sudetoněmecký landsmanšaft

Co vím, tak ho podporujete. Vám nevadí, že usilují o prolomení Benešových dekretů? Jestli chtějí smíření, tak se ptám proč o to usilují? A zda je prolomení nebo vůbec jejich otevření něco, s čím byste souhlasil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: 120 volů a 500 hřiven stříbra imrvere a už zase?

16:30 Pavel Foltán: 120 volů a 500 hřiven stříbra imrvere a už zase?

Tohle se asi nebude moc líbit učitelům dějepisu typu Baxa z Plzně (alias „motýlkář“ – dle citace z v…