Miroslav Macek: Potopu nakonec stejně odskáčí daňoví poplatníci

20.02.2019 8:39 | Zprávy
autor: PV

Středeční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Potopu nakonec stejně odskáčí daňoví poplatníci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Spousta čtenářů glos mne s různou mírou nadsázky a ironie pokárala za to, že jsem sexisticky a genderově necitlivě měl za rodiče č. 1 otce a za rodiče č. 2 matku. Z návrhů řešení se mi nejvíce líbil ten, který navrhoval nepravidelné střídání, vyhlašované úřadem, zvlášť k tomu účelu zřízeným.
Navíc to bude zábavné:
Představení Kulturního domu v Kocourkově v únoru 2019: v pondělí 18. 2. ve 20.00 hod. Bertold Brecht: Rodič číslo 1 Kuráž a její děti, ve středu 20. 2. ve 20.00 hod. Bertold Brecht: Rodič číslo 2 Kuráž a její děti, v pátek 22. 2. ve 20.00 hod. Bedřich Smetana: Dvě pozůstalé po rodiči č. 1, v sobotu 23. 2. ve 20.00 hod. Bedřich Smetana: Dvě pozůstalé po rodiči č. 2.

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Naši rádoby válečníci zase kňučí

13:57 Jiří Paroubek: Naši rádoby válečníci zase kňučí

Ještě než se Andrej Babiš stačil vrátit z Bruselu, začalo strašlivé kňučení činitelů bývalé vlády a …