Miroslav Macek: Urazit mne může jen člověk, kterého si vážím

13.11.2013 12:30 | Zprávy

Středeční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Urazit mne může jen člověk, kterého si vážím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Nechápu to rozhořčení nad urážlivými výroky prezidenta Zemana. Vždyť urazit mne přece může jen člověk, kterého si vážím.

Vzhůru ke šťastným zítřkům:

Evropská investiční banka poskytne Řecku 550 milionů eur. Peníze by měly pomoci při tvorbě nových pracovních míst. Finanční prostředky nejsou součástí mezinárodní pomoci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Jsem bloger a kdo je víc?

14:33 Zdeněk Jemelík: Jsem bloger a kdo je víc?

Nadpis článku je parafrází hesla „jsem horník a kdo je víc?“, které se kdysi ucházelo o mou pozornos…