Pavel Opl: Vlastenci nejsou žádní extrémisté, ale lidé, kteří vnímají obrovské riziko dnešní doby

28.03.2017 10:40

Níže uvedený článek mne přiměl napsat tento příspěvek. Píši jej jako člověk, který léta pracoval, mimo jiné, i jako policejní rada u Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie ČR a dokáži tedy věcně, i z pohledu orgánů činných v trestním řízení posoudit, jestli je, či není, pan Bartoš takový extremistický vyvrhel, jak je mu podsouváno.

Pavel Opl: Vlastenci nejsou žádní extrémisté, ale lidé, kteří vnímají obrovské riziko dnešní doby
Foto: Archiv autora.
Popisek: Pavel Opl.
reklama
V rámci mé "amatérské" politické angažovanosti v rámci posledního cca roku a půl, jsem poznal snad veškeré "persony vlastenecké scény" v ČR. 
 
A pozor, vlastenecká scéna nejsou žádní extrémisté, ale lidé, kteří vnímají zejména obrovské riziko dnešní doby, tzn. neřešenou masovou migraci z kontinentů mimo Evropu a skutečnost, že pod vedením současných politických "elit", budeme během pár let všichni, původní obyvatelé, vyhlazeni.

Vlastenci se v nejlepším slova smyslu odkazují na naši historii, odkaz na boj našich předků za náš národ a naši vlast a chtějí, abychom my a naši potomci mohli šťastně žít a vychovávat své děti jako hrdý a svobodný národ i dál. A současně dodávám to podstatné, že chtějí žít po boku stejně hrdých a suverénních národů a nikoliv na úkor někoho jiného. Tedy jde o idee, se kterými musí souhlasit každý rozumný člověk.

No a v rámci všech jednání jsem se osobně seznámil i s Adamem B. Bartošem.
 
A věřte mi, že nejde o žádného "démona". Je to nenápadný, velmi slušný, přátelský, kultivovaný člověk s obrovským vědomostním záběrem. Nepochybně většina "uřvaných pomatených, intelektuálních sluníček" mu nesahá ani po kotníky. Ale oni mají v současnosti moc a přístup do médií, takže jej mohou špinit a státní správa, včetně orgánů činných v trestním řízení, jejichž aktuální odborná úroveň je na žalostné úrovni, se na něm mohou "vyřádit". A také tak činí. Na něm osobně i na Národní demokracii, kterou vede.
 
Já nevím, za co přesně byl pravomocně odsouzen na "podmínku", ale určitě to není žádný zločinec.
 

A že některé jeho projevy na veřejnosti, míním tím akce typu "demonstrace" jsou vytrhávány z kontextu a je posouván jejich obsah a budí tak zdání kontroverze - no to je přeci pro politiku běžné. A on je politik. Všichni známe nechutnosti z přímých přenosů z poslanecké sněmovny, kde se před objektivy kamer odehrávají neuvěřitelné věci a jsou vynášeny neuvěřitelné výroky. A nic se neděje.

Jenom jeden příklad za všechn : Předseda vlády Topolánek ukázal před kamerami vztyčený prostředníček a vysvětlil to jako "Kalousku, jsi jednička". Připomínám, že šlo o předsedu vlády. Pan Bartoš se, pokud vím, k ničemu podobnému nesnížil, i když s ohledem za jeho pronásledování by se člověk nemohl divit, kdyby něco podobného učinil. Ale to se nestalo.

Takže závěr. 

Jak já znám Adama B. Bartoše, tak je to výborný člověk, jsem rád, že jsme přátelé, vnímám jej jako skutečného, zdravě smýšlejícího vlastence a budu moc rád, pokud se v rámci sjednocujících jednáních vlastenecké scény budeme moci společně podílet na politickém řešení situace v naší zemi v rámci výsledků voleb v letošních volbách do poslanecké sněmovny.

Tedy, že se budeme i společně podílet na společném projektu vlasteneckých subjektů při sestavování kandidátních listin pro letošní volby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vladimíra Bondarenková: Zpět k silnému státu. Jinak v drsném 21. století nepřežijeme

23:00 Vladimíra Bondarenková: Zpět k silnému státu. Jinak v drsném 21. století nepřežijeme

Nové možnosti rozvoje státního a polostátního vlastnictví jsou: reetatizace, společné podniky a stát…