Petice za změnu ve vedení Českého rybářského svazu

29.11.2017 15:09 | Zprávy

My, níže podepsaní, žádáme změnu ve vedení Českého rybářského svazu (dále jen ČRS) z důvodu současné necelistvosti na neucelený přístup jak k pravidlům lovu, tak i k přístupu k nám rybářům.

Petice za změnu ve vedení Českého rybářského svazu
Foto: pixabay.com
Popisek: Petice - ilustrační foto

Nedá se přehlédnout ani fakt určité stagnace ve vývoji našeho svazu.

Jsme znepokojeni současným vývojem ČRS, kdy náš svaz není schopen progresivního vyjednávání s Ministerstvem zemědělství a staví se na stranu opozice. ČRS i přes apel svých členů není schopen provést změny ohledně rybářské stráže a její pravomoci. Není schopný vytvořit tabulku trestů pro nás členy a bohužel v 21. století ani zařídit online evidenci členů ČRS (viz. zapomenutý program Lipan).

Současně nás zarážejí i investice do objektů ČRS a celkového hospodaření.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Klima v amoku

15:49 Zbyněk Fiala: Klima v amoku

Alarmisté na zteči za naše peníze?