Sedláček (Národní demokracie): Sudeťáci nebyli obětí, ale viníci německých nacistických zvěrstev

13.05.2026 14:01 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sudetským Němcům.

Sedláček (Národní demokracie): Sudeťáci nebyli obětí, ale viníci německých nacistických zvěrstev
Foto: narodnidemokracie.cz
Popisek: Národní demokracie, logo.

Sudeťáci nebyli obětí, ale naopak jedním z hlavních viníků německých nacistických zvěrstev.

Ve 30. letech Nemci v čsl. pohraničí z drtivé většiny volili Henleinovu stranu SdP. To významně posílilo Hitlerovu moc, usnadnilo mu to sebrání pohraničních oblastí a následně i nastolení protektorátu a páchání všech zrůdností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

7:07 Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke klidnému a zkušenému vedení prezidenta Pavla