Možná, že nám dává pořádně na zadek za to, jak se k ní chováme. Dobře nám tak, protože jí denně dokazujeme, že si ji nevážíme.
Ale kdyby platila ta druhá varianta – tedy, že se zbláznila – co by to pro nás znamenalo? Museli bychom si hledat ve vesmíru nové bydliště alias sídliště?
Ale raději stůjme oběma nohama na pevné půdě a realisticky nahlížejme do blízké budoucnosti. Se sídlišti to v mosteckém okrese (potažmo v Ústeckém kraji) nevypadá zrovna růžově.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Rozpočet EU
Kdo je podle vás na Titaniku? Je to jen rozpočet EU nebo celá EU? Nebo jak jste to s tím Titanikem a taky tím, kdo přežije a kdo ne, myslel?
Další články z rubriky
15:16 Milan Knížák: Máme krátkou paměť?
Glosa Milana Knížáka.




