Přemysl Votava: Neslyším žádné volání „Hurá, na Sýrii…!“

15.04.2018 11:32 | Zprávy

Nazývejme věci pravými jmény. Američané splnili, co světu slíbili… Stovky raket trestaly tu válkou zbídačenou Sýrii. Na Radu bezpečnosti OSN ukázali dlouhý nos. Tak jako před lety americké rakety a bomby dopadaly na Jugoslávii, Afghánistán, Libyi, Irák… tak nyní trestají Sýrii. Stát, s kterým máme dlouhodobě diplomatické styky. Připomínám, že útok států NATO na Sýrii byl proveden opět bez mandátu RB OSN!

Přemysl Votava: Neslyším žádné volání „Hurá, na Sýrii…!“
Foto: archiv
Popisek: Přemysl Votava, Národní socialisté

Česká vláda v demisi, tedy bez důvěry Poslanecké sněmovny PČR, se za potlesku pravice postavila do řady podporovatelů této agrese. Je příznačné, že dnes tato Babišova vláda v demisi naší parlamentní pravici nevadí! Přitom učinila také nezvratné rozhodnutí.

Americký útok je porušením mezinárodního práva a útokem na suverenitu Sýrie. Dokonce se tak stalo krátce před příchodem inspektorů OPCW, kteří měli vyšetřit, kdo stojí za nedávným chemickým útokem. NATO si osvojuje řešení světových problémů válečnými hrozbami, nebo dokonce přímo zbraněmi. My Češi máme své zkušenosti s agresory.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Předvolební debaty o školství jsou beznadějně mělké

15:34 Ivo Strejček: Předvolební debaty o školství jsou beznadějně mělké

Jedním z témat, kterých se předvolební diskuse dotýkají jen opatrně, zlehka a povrchně, je školství …