Spolek Šalamoun: Případ Lukáše Nečesaného opět nekončí

30.11.2018 20:33 | Zprávy

Případ Lukáše Nečesaného znovu ani po 8 rozhodnutích nekončí.

Spolek Šalamoun: Případ Lukáše Nečesaného opět nekončí
Foto: Hans Štembera
Popisek: John Bok, šéf spolku Šalamoun

Bohužel z veřejné databáze infosoud vyplývá, že senát Vrchního soudu v Praze, pod předsednictvím JUDr. Jiřího Lněničky, dne 28. 11. 2018 ve věci Lukáše Nečesaného v  neveřejném zasedání jednal a již po 8. rozhodl.

Dle procesního postupu a rozhodnutí ve formě usnesení lze dovodit, že Vrchní soud v Praze meritorně rozhodl, zprošťující rozsudek na Lukášem Nečesaným zrušil
a věc vrátil nalézacímu soudu, tedy Krajskému soudu v Hradci Králové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Podle vás jsme se stali kolonií, řízenou z Bruselu.

Mě by zajímalo, k čemu vůbec volíme vás europoslance, když nedokážete hájit v EU zájmy občanů, kteří vás volí a necháte z nás dělat kolonii a páté kolo u vozu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Za co, proboha?

13:57 Zbyněk Fiala: Za co, proboha?

Představy prezidenta Trumpa o spravedlivém obchodě se trochu liší od těch, které známe z ekonomickýc…