Stanislav Novotný: Který státní zástupce dozoruje případ poslankyně Karly Maříkové?

09.03.2020 19:33

V době, kdy jsou naprosto amorálně finančně motivovány kohorty ziskových neziskovek, jež se pak pasou na organizovaném přesunu milionů lidí z jiných světů do evropského, je omezování svobody slova, rádoby zákonným způsobem, provokací.

Stanislav Novotný: Který státní zástupce dozoruje případ poslankyně Karly Maříkové?
Foto: Facebook Karly Maříkové
Popisek: Karla Maříková

Policie žádá český parlament o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání kvůli jejímu vyjádření na sociálních sítích. Přirovnala imigranty přicházející do Evropy z kulturně odlišných okruhů k invazivním nepůvodním druhům rostlin a zvířat. Vlastenec se nevyvyšuje nad jiné kultury a národy. Když však ví, že masivní přiliv cizinců způsobí v jeho vlasti pohromu, tak samozřejmě nezvané hosty odmítne. Činí tak různými slovy a často v emocích použije i nevhodná slova. Je však na posuzovateli, aby byl schopen pochopit smysl sděleného! Je na debatujících ve veřejném prostoru, aby sdělili své výhrady. V době, kdy jsou naprosto amorálně finančně motivovány kohorty ziskových neziskovek, jež se pak pasou na organizovaném přesunu milionů lidí z jiných světů do evropského, v době, kdy Evropská unie a bankovní spekulanti vytvořily z migrace byznys vysávající naše veřejné rozpočty, je omezování svobody slova, rádoby zákonným způsobem, provokací. Neměla by se náhodou pozornost orgánů činných v trestním řízení obrátit úplně jiným směrem? A vůbec, který státní zástupce dozoruje případ Karly Maříkové?

Autor glosy Stanislav Novotný je bývalý policejní prezident a současný předseda Asociace nezávislých médií.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

příspěvek na péči 1. stupeň

Jak může stačit mamince 1. stupeň příspěvku, když je nastaven na 880 Kč ? 3 x týdně potřebuje naši péči, má přiznané 4 body pomoci. Proč nejsou v parametrech posuzování například procházky s doprovodem ? Pokud bychom ji nebrali 4x týdně ven, přestala by chodit. Kdo může rozhodnout, že její aktivity ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

František Mareš: O vínu a přípitku

16:02 František Mareš: O vínu a přípitku

Na křtu a prezentaci Programu Vzděláním a sportem k sebevědomí, který proběhl dvacátého třetího květ…