Tomáš Laně: Proti proudu uprchlíků zapínáme protiproud

22.06.2015 20:34 | Zprávy
autor: PV

Proti proudu uprchlíků zapínáme protiproud. Kdo způsobil příliv uprchlíků do Evropy? No přece Evropská Unie svojí zkrachovalou multikulti politikou. To my v Česku přece víme nejlíp. Evropská Unie už nám dlouho leze krkem.

Tomáš Laně: Proti proudu uprchlíků zapínáme protiproud
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

Je to socialistický moloch, který jen nařizuje a všechny lidi hází do jednoho pytle. Nerozlišuje mezi původními bílými Evropany s jejich tradičními hodnotami (ty nejtradičnější jsou samozřejmě u nás) a opovrženíhodnými migranty, kteří mají tolik peněz, aby platili horentní sumy převaděčským mafiím, chystají se u nás provozovat islámský terorismus, nastrkují před sebe ženy a děti a nestydí se považovat se za oběti konfliktů. Jakých konfliktů?

To přece dobře víme. Vybíjejí se tam u nich mezi sebou. Nastartovaly to USA s tím svým vyvážením tzv. demokracie, ve své nezřízené touze po světovládě (podívejte se, co dělají na Ukrajině) a my to teď máme odnášet? Evropská Unie jim v tom jenom pomáhá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

15:57 Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

Tématu odkupu Metropolu v Českých Budějovicích se v minulých dnech věnovalo hned několik článků.