Václav Kovalčík: BIS se fláká, honí si agenty

08.12.2018 9:10 | Zprávy
autor: PV

Vůbec nejsem spokojen s BIS v našem národě, protože to funguje na objednávku zkorumpovaného a prohnilého západu. Tam je třeba udělat pořádný průvan, protože BIS působí vlastizrádně právě pro-bruselským alpinismem. BIS si honí agenty, přitom pro naši zemi a celou Zemi je právě nebezpečný západ.

Václav Kovalčík: BIS se fláká, honí si agenty
Foto: bis.cz
Popisek: Odznak BIS

Jeho řádění je trestuhodné, politika zaprodanců BIS rovněž. Opravdu je nutné udělat kontrolu, kam peníze občanů našeho národa skutečně jdou. Již uvedená fraška, kterou vytrubuje Česká televize jako veřejnoprávní médium, si zaslouží opovržení.

Nemám strach z ruských agentů, mám strach ze západní politiky Evropské unie, jež ničí naši zemi. Mám strach o budoucnost naší země, na kterou se valí "islámský stát" v souvislosti s migrační krizí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Předběžné (ned)opatření? Pro forma faktura?

13:52 Pavel Foltán: Předběžné (ned)opatření? Pro forma faktura?

Už toho bylo hodně napsáno i řečeno k tomu „předběžku“ pro hradní posádku snad přes celé jeviště, dě…