Václav Kovalčík: Obchodní válka ve světě se podobá rozbouřenému moři

15.08.2018 9:45

Obchodní válka ve světě se podobá rozbouřenému moři, kde zúčastněné státy jsou plovoucí ekonomiky, které se vzájemně vyhýbají, anebo do sebe pirátsky narážejí. Obchodní válku vymyslely USA, a tak se oběťmi paradoxně stávají západní spojenci - členské státy Evropské unie, dále nenáviděný východ Asie.

Václav Kovalčík: Obchodní válka ve světě se podobá rozbouřenému moři
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolary, ilustrační foto

Politika USA je o místních špatných politicích, dále jejich zadlužená ekonomika kope kolem sebe! USA opět zradily tu svou kolabující demokracii!

Jsem toho názoru, že se svět obejde bez obchodní války, stačí jen kontrolovat na všech frontách kvalitu daného zboží, které je exportováno a importováno, jenže to se opět nelíbí USA, když kolem sebe tahle pochybná mocnost kope!

Myslím si, že Čína a Rusko mají ještě mnoho trpělivosti, jinak by to skončilo nikoliv světovou obchodní válkou, ale třetí světovou - atomovou!

USA si pořád na něco hrají, přitom mají máslo na hlavě jednak se svým napjatým deficitním rozpočtem, válečnými zločiny a zradou svých západních spojenců.

Jsem přesvědčen, že sankce proti Rusku jsou pouhou závistí ze strany USA a Evropské unie, opět uvádím, že má Rusko obrovskou trpělivost, jinak by to skončilo velmi špatně pro prohnilý západ.

Úspěchem vývozu a dovozu zboží musí být rovněž férová ekonomika a občanská společnost ve všech státech celého světa. Zatím se dějí křivárny a podrazy v mezinárodní politice ve 21. století!

Václav Kovalčík, Zlín

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…