Václav Kovalčík: Obchodní válka ve světě se podobá rozbouřenému moři

15.08.2018 9:45

Obchodní válka ve světě se podobá rozbouřenému moři, kde zúčastněné státy jsou plovoucí ekonomiky, které se vzájemně vyhýbají, anebo do sebe pirátsky narážejí. Obchodní válku vymyslely USA, a tak se oběťmi paradoxně stávají západní spojenci - členské státy Evropské unie, dále nenáviděný východ Asie.

Václav Kovalčík: Obchodní válka ve světě se podobá rozbouřenému moři
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolary, ilustrační foto
reklama

Politika USA je o místních špatných politicích, dále jejich zadlužená ekonomika kope kolem sebe! USA opět zradily tu svou kolabující demokracii!

Jsem toho názoru, že se svět obejde bez obchodní války, stačí jen kontrolovat na všech frontách kvalitu daného zboží, které je exportováno a importováno, jenže to se opět nelíbí USA, když kolem sebe tahle pochybná mocnost kope!

Myslím si, že Čína a Rusko mají ještě mnoho trpělivosti, jinak by to skončilo nikoliv světovou obchodní válkou, ale třetí světovou - atomovou!

USA si pořád na něco hrají, přitom mají máslo na hlavě jednak se svým napjatým deficitním rozpočtem, válečnými zločiny a zradou svých západních spojenců.

Jsem přesvědčen, že sankce proti Rusku jsou pouhou závistí ze strany USA a Evropské unie, opět uvádím, že má Rusko obrovskou trpělivost, jinak by to skončilo velmi špatně pro prohnilý západ.

Úspěchem vývozu a dovozu zboží musí být rovněž férová ekonomika a občanská společnost ve všech státech celého světa. Zatím se dějí křivárny a podrazy v mezinárodní politice ve 21. století!

Václav Kovalčík, Zlín

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Růžena Chrasteková: Politika jako super džob pro chlapce i zralé ženy

21:39 Růžena Chrasteková: Politika jako super džob pro chlapce i zralé ženy

Jak je hlavně v poslední době u nás vidět, být profesionálním politikem/političkou láká čím dál tím…