Václav Kovalčík: V zajetí podřezaných větví

17.02.2020 7:38 | Zprávy

Zlodějská privatizace 90. let, hospodářské a sociální křivdy na našem národě, podvody, znehodnocování měny, inflace, neblahý stav, v němž se můžeme jen spoléhat na kupní sílu obyvatelstva, anebo jestli klekne, či neklekne německá ekonomika.

Václav Kovalčík: V zajetí podřezaných větví
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: psací stroj

Česká republika, aneb okleštěný stát, se nachází již 30 let v zajetí podlamování a podřezávání vlastních větví, ztratili jsme významné státní podniky, prohráli mnoho arbitráží.

Přibývá lidí bez domova, se zaměstnanci se zachází velmi špatně - viz šikana na pracovišti, nízké mzdy, které většinou nedosahují ani na průměrnou statistiku.

Sice dochází ke zvyšování důchodů a již zmíněných mezd, ale nakonec se to projeví dalším rapidním zvyšováním cen zboží, služeb a nájmů.

Navíc se roztočila kola inflace. V minulých pravicových vládách panoval opět extrém zvyšování cen a zadlužování státu!

A tak se politici mohou hádat donekonečna, jenže většina občanů utře tradičně noc za každé "demokratické" vlády od roku 1989!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jan Kuchař byl položen dotaz

Proč neodejdete z vlády?

Nechápu to. Vždyť i když vy za ODS stojíte, ona se vás snaží evidentně do celé kauzy namočit, abyste se potopili s ní. A vy si to necháte líbit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Vypečená ministryně spravedlnosti Decroix

15:49 Jiří Halík: Vypečená ministryně spravedlnosti Decroix

A nejen proto, že má za manžela francouzského, prý výborného, cukráře.