Vaše věc: Ministerstvu financí se vrací rozum

03.07.2015 20:12 | Zprávy

Zdá se, že ministerstvu financí se alespoň na krátko vrátil rozum, když se chvíli před zahájením Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech rozhodlo, že bazén hotelu Thermal, (spolu)dějiště filmového festivalu – prodávat nebude.

Vaše věc: Ministerstvu financí se vrací rozum
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Ministru financí zřejmě došlo, že prodej bazénu by mezi návštěvníky filmového festivalu vzbudil velké pobouření, srovnatelné s pobouřením vedení města Karlovy Vary a místních občanských iniciativ.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Poslankyně Pirátů - Na válce vyděláváme a je pro nás obohacením...

12:26 Jiří Paroubek: Poslankyně Pirátů - Na válce vyděláváme a je pro nás obohacením...

aneb "Svatá prostoto," jak řekl Jan Hus ženě, která přihodila na jeho hranici polínko.