Jan Schneider: Cílem USA je vyvážet nestabilitu. Šílená propaganda, vymývaní mozků. Nenechat se manipulovat, nebát se a nekrást, jsou to ještě evropské hodnoty?

30.05.2016 11:13 | Zprávy

České ministerstvo vnitra zakládá speciální útvar, který se bude zabývat i propagandou. Bezpečnostní analytik, bývalý zpravodajec BIS a spolupracovník LN a České pozice Jan Schneider to pro ParlamentníListy.cz přirovnává k příběhu z oblíbeného českého románu, Saturnina. Američané podle jeho slov roztřískali některé země, jinými slovy tam „vyvezli nestabilitu“. Schneider komentuje také průjezd amerického konvoje přes Česko.

Jan Schneider: Cílem USA je vyvážet nestabilitu. Šílená propaganda, vymývaní mozků. Nenechat se manipulovat, nebát se a nekrást, jsou to ještě evropské hodnoty?
Foto: pixabay.com
Popisek: USA- ilustrační foto

Českem opět projel americký vojenský konvoj. S jakými emocemi si tuto záležitost spojujete?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Radim Panenka

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Podpora pro Babišovu vládu z Washingtonu. Best vysvětluje, na čem bude stát

4:46 Podpora pro Babišovu vládu z Washingtonu. Best vysvětluje, na čem bude stát

Připravovaná vláda ANO, SPD a Motoristů zapadá do nového směru, jaký pod Trumpem v politice razí Spo…