„Tohle si Fialova vláda do výlohy nedá. Téměř 3/5 veřejnosti podle zjištění Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) považují ekonomickou situaci ČR za velmi špatnou,“ napsala jste na facebookovém profilu. Co je podle Vás největší problém a co by měla vláda dělat, aby se ekonomická situace v ČR zlepšila?
„Jediné SPD hlasovalo tento týden v Evropském parlamentu proti dalšímu zasílání zbraní na Ukrajinu a posílání peněz Ukrajincům,“ napsala jste také. Jak vidíte vývoj situace na Ukrajině a co říci na současný postoj západu, včetně USA?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
válka na Ukrajině
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
Navrhujete prý omezení privilegií politiků
Jaké privilegia máte na mysli a jakým způsobem je omezit? Bude se to třeba týkat i zrušení imunity, která z vás dělá něco víc? Aspoň já to tak vidím. A ještě by mě zajímalo, jaké výdaje státu považuje za zbytečné a bude je chtít řešit?
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
| 6 | 0
Další články z rubriky
21:05 Profesor Krejčí: Prezidentské zviditelňování a přítel v očekávání. Sebediskreditace demokracie
„Pro netolerantní liberalismus je to, čemu se říká ‚politika dvojího metru‘, samozřejmostí. Věcné an…
- 8:00 „Zatím ještě… Zatím.“ Vzkazuje Vidlák Ukrajincům v Česku
- 16:00 Od Clintonové k Washingtonu? Svoboda vysvětluje, co Macinka spustil
- 8:05 Noveský: Větrníky jak Blaník? Almužna pro chudé obce. Toto všechno zaplatíte vy
- 4:44 „Jsme za blázny, svět se nám směje. A Babišova vláda…“ Švihlíková otevřeně po hnojometu na sebe
- 9:25 Nejsme dezinformátoři. Jsme lidé, kteří chrání své zdraví a krajinu




