Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
ROZHOVOR Jak říkám veřejně, buď tady dožiju stářím či skončím s ukrajinským krumpáčem v hlavě. Na náklaďáky s ostravským koksem si totiž dávám pozor. S takovouhle dávkou černého humoru hovořil s Parlamentními listy Bohumil Vejtasa, poslední původní obyvatel domu na Loretánském náměstí v Praze, který se kontroverzní miliardář Zdeněk Bakala rozhodl z části přebudovat na Knihovnu Václava Havla. Nedávno důchodce v protestech proti mocnému a bohatému muži podpořil dokonce i soud.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A i kdyby, co to řeší? Spíš by mě zajímalo, co když svému slibu vzdát se nadobro Agrofertu nedostojí. Co bude? Existuje možnost, jak ho donutit, aby svůj střet zájmů vyřešil? Odvolat ho nejde a premiérem už je, takže co s tím?
Macinkova kritika z řad českých protivládních politiků i médií pramení od lidí, kteří ztrácejí polit…