Foldyna: Máš sulcovitou prdel, Pavle Novotný. Hňupe Langu z ODS, zastřelí tě. Staněk? ČSSD se zalekla!

21.05.2019 12:35 | Zprávy
autor: Marek Korejs

ROZHOVOR „Znovu bude protestovat pouze tatáž skupina lidí,“ říká o protestech spolku Milion chvilek pro demokracii poslanec Jaroslav Foldyna. Osoba Marie Benešové prý demonstrantům slouží pouze coby páka na Miloše Zemana s Andrejem Babišem. Politik ODS Martin Lang, který o Zemanovi nedávno uvedl, že je nutné ho podřezat jako svini, se podle Foldyny již dostatečně potrestal sám. „Navždy bude za hysterického a zbabělého tlučhubu. Možná se však mýlím a pan Lang skutečně na prezidenta republiky sám zaútočí s nožem či břitvou v ruce. Pak jej prezidentská ochranka zastřelí a bude o jednoho hňupa méně,“ dodává Foldyna. Méně vybíravý slovník ale používá, když na přetřes přijde jméno Pavel Novotný. Komunální politik ODS si o sobě nepřečte nic pěkného.

Foldyna: Máš sulcovitou prdel, Pavle Novotný. Hňupe Langu z ODS, zastřelí tě. Staněk? ČSSD se zalekla!
Foto: Vít Hassan
Popisek: Jaroslav Foldyna

Znovu se bude protestovat proti ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Do jaké míry přinesli vůdci protestů spolehlivé argumenty pro tvrzení, že je osoba Benešové ohrožením pro nezávislost soudů, potažmo pro demokracii?

Znovu bude protestovat pouze tatáž skupina lidí. Organizátoři těchto akcí tvrdí, že se protestů pravidelně účastní přibližně 20 tisíc lidí. To je zhruba 0,25 % oprávněných voličů. Tvrzení, že je paní Benešová nebezpečím pro demokracii, začnu přikládat nějaký význam ve chvíli, kdy paní ministryně začne mluvit o zrušení, či odložení svobodných voleb. Nic takového jsem však nezaznamenal.

Někteří odpůrci protestů říkají, že v podstatě není co bránit, protože naše justice zplodila např. Ivo Ištvana, který je znám především stíháním Petra Nečase a jeho ženy Jany, jejímž prokázaným výsledkem jsou do dnešní doby jen kabelky. Jiní zase říkají, že tato naše nezávislá justice dokázala osvobodit Ivo Rittiga. Je tedy proč a za co protestovat?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vidlák předpověděl budoucnost stávkujících celebrit nejen z ČT

9:31 Vidlák předpověděl budoucnost stávkujících celebrit nejen z ČT

VIDLÁKŮV TÝDEN Minulost slavná, budoucnost žádná. Tak hodnotí stávkující zaměstnance České televize …