ParlamentníListy.cz
» Aréna » Rozhovory » Mou prioritou je česká rodina, která žije, podniká nebo pracuje ve svobodné České republice, říká adeptka ODS do Sněmovny
ROZHOVOR „Chci, aby naše země nežila pouze v pocitu bezpečí, ale aby skutečně bezpečná byla. Nechci, aby naši zemi pohltily zájmy cizích mocností. Prožila jsem celé dospívání v komunismu. Když teď vidím, co nám vnucují z Bruselu, bojím se, že o naši svobodu zase přijdeme. Místo cenzury shora dnes nastupuje autocenzura, opět se začíná vracet zásada „držet ústa a krok“. Já chci, aby moje děti vyrůstaly ve svobodě, ne ve strachu jako moji rodiče,“ říká pro ParlamentníListy.cz Zuzana Majerová, kandidátka za ODS v Olomouckém kraji.
Foto:
Archiv Zuzany Majerové Zahradníkové
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková je kandidátka ODS č. 3 v Olomouckém kraji
Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.