Opravdoví „dezoláti“ jsou v současné hrůzovládě. Černocký o Fialovi a notičkách od CIA

23.04.2024 19:48 | Rozhovor
autor: David Hora

„Rozčarování z EU narůstá. Volby třeba na Slovensku anebo v Nizozemsku to jasně prokazují,“ říká publicista Pavel Černocký. Zmiňuje Green Deal i migrační pakt. „Dluhy, kam se podíváš, hospodářství v úpadku, pro důchodce peníze nejsou….,“ hodnotí pak situaci v ČR. Dostal se i k České televizi a řekl, jak si podle něj vede pod vedením nového ředitele. V souvislosti se seriály „To se vysvětlí, soudruzi!“ a „Volha“ padla slova jako „slátanina“ nebo „fraška“.

Opravdoví „dezoláti“ jsou v současné hrůzovládě. Černocký o Fialovi a notičkách od CIA
Foto: archiv P. Černocký
Popisek: Pavel Černocký
Na plotu vašeho domu je billboard Hynka Blaška. Proč jste se ho rozhodl podpořit?
 
Z prostého důvodu. Znám jej osobně a vím, že to je čestný člověk a v Evropském parlamentu nikdy nehlasoval proti zájmům ČR. Navíc mám mezi kandidáty „Aliance za nezávislost“ do EP několik přátel, které pokládám za velmi schopné a inteligentní. Volby do EP mají vždy nižší účast voličů než třeba do Sněmovny, a tak, pokud by k volbám přišli všichni sympatizanti Aliance, je tady šance…
 
Nejde ale o podporu jednoho konkrétního člověka. Rád podpořím kteréhokoliv politika, Rajchla, Vrabela, Okamuru anebo Babiše, kteří se nás snaží zachránit před neštěstím přicházejícím od pětikoalice a Bruselu. Stejně tak rád podpořím Kateřinu Konečnou, Zuzku Majerovou a další, kteří stojí na straně naší země.
 
Jak moc podle vás změní směřování Evropské unie výsledky blížících se voleb do Evropského parlamentu? A jaké změny konkrétně EU podle vás potřebuje?
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

19:45 Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

„Mnoho povyku pro nic,“ komentuje „křik“ kolem koncesionářských poplatků europoslankyně Kateřina Kon…