Rezolutní šéf magistrátního ANO v Praze: Stropnický svou práci zkrátka nezvládá. A odchody paní primátorky z jednání? Ptejte se jí

07.09.2015 18:29 | Zprávy

ROZHOVOR Michal Hašek je šéfem zastupitelského klubu ANO v Praze. ParlamentnímListům.cz se ho podařilo vyzpovídat nejen na téma vládnutí, ale odpověděl také na palčivé otázky kolem náměstka Matěje Stropnického či Adriany Krnáčové.

Rezolutní šéf magistrátního ANO v Praze: Stropnický svou práci zkrátka nezvládá. A odchody paní primátorky z jednání? Ptejte se jí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zastupitelé ANO 2011 Jaroslav Štěpánek (vlevo) a Michal Hašek

Pane předsedo, váš koaliční partner Matěj Stropnický používá netypickou rétoriku, často dochází ke slovním výpadům, naposledy proti vám v Interview ČT. Řekl, že vám stále zvoní telefon a na něm Radmila Kleslová dává pokyny. Skutečně to tak je?

Rozhodně nejsem tím, komu při jednáních neustále zvoní mobil a i jinak s ním komunikuje. Zamyslet by se měl spíš pan náměstek, kdy právě on neustále nejen během jednání rady kliká do mobilu… Ne, opravdu to nechci zlehčovat, ale je samozřejmé, že úzký pracovní vztah mezi zastupitelstvem, respektive klubem zastupitelů a krajskou organizací je základem pro dobrou a úspěšnou práci  jak v radě, tak i v zastupitelstvu. Komunikuji samozřejmě nejen s předsedkyní kraje, ale i s místopředsedy a neméně pak i s paní primátorkou.

Jste ovšem schopni v rámci těchto slovních dohadů pracovat pro Pražany?  

Já sám mám poměrně administrativně náročnou agendu péče o majetek a majetkové podíly. Myslím, že se nám společně s mými kolegy a kolegyněmi daří záležitosti řešit věcně, přínosně pro Prahu a také v rámci možností včas. V posledních dnech se nám například podařilo zajistit významné podmínky pro podporu inovačních procesů a vědeckých inkubátorů, které doposud v Praze chyběly.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

ČSSD , DPP , Hašek , Praha , Stropnický , Krnáčová , Kleslová , ANO

autor: Tomáš A. Nový

Bc. Tomáš Kubín byl položen dotaz

Lídři EU se shodly na zvýšení tlaku na Rusko

Dobrý den, mám pár dotazů, k tomu, co pořád slyšíme. Kdo jsou to ti lídři EU? Kdo jim dal mandát něco rozhodovat a vyjednávat? A schvalujete to, co vyjednají pak i vy poslanci? Jestli ne, tak k čemu vás volíme, když pak rozhodují jiní? Neměli by ti, co jsou voleni občany mít ten nejsilnější mandát? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna si četl Koudelkovu zprávu: Groteska, slátanina

11:42 Foldyna si četl Koudelkovu zprávu: Groteska, slátanina

Úřad vedený magorem ale, vcelku logicky, může generovat pouze magorské výstupy, řekl pro Parlamentní…