Tak hloupý snad nemůže být ani Juncker. Pryč z toho spolku, nic jiného se vážně dělat nedá. Tomio Okamura v úžasu z nejnovějšího bruselského nápadu

16.07.2016 15:51

ROZHOVOR Existuje záměr odzbrojit občany, aby se nemohli bránit, a vytvořit z nich bezmocnou masu, která je snadno ovladatelná. I to si myslí šéf SPD Tomio Okamura: „Přesto, že si o inteligenci pana Junckera nebo kancléřky Merkelové nedělám iluze, ani největší hlupák si nemůže myslet, že zpřísněním podmínek pro legální držení zbraní odzbrojíme teroristy, kteří použijí samozřejmě nelegální zbraně a teď, jak vidíme, třeba kamion.“ Cestu pro Českou republiku vidí v obnovení suverenity vystoupením z Unie: „Není možné tolerovat servilní Sobotkovu a Babišovu vládu, která není schopná hájit zájmy občanů vůči diktátu Evropské unie.“

Tak hloupý snad nemůže být ani Juncker. Pryč z toho spolku, nic jiného se vážně dělat nedá. Tomio Okamura v úžasu z nejnovějšího bruselského nápadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura chtěl referendum o vystoupení z EU. Jeho návrh do programu 48. schůze sněmovny také neprošel

Vy jste pro ParlamentniListy.cz k útoku v Nice uvedl: „Na to nelze říct nic nového – jde bohužel o standardní projev islamismu, který ‚naše‘ elity stvořily v muslimských zemích a přivedly do Evropy.“ K útoku se přihlásil Islámský stát, ale opět se hovoří o tom, proč se k atentátu nepřihlásili oslavně hned, jak tomu bylo i v minulých případech?

Dnes už si můžeme říct, že pachatelem tohoto hrůzného činu je islámský terorismus. Je z tohoto pohledu úplně jedno, zda se k tomu hlásí Islámský stát či nikoli. Také je zřejmé, že širší odpovědnost mají politické elity Evropské unie hlásající přeměnu Evropy v jeden multikulturní stát. Znovu zdůrazňuji, že příchod islámských imigrantů je zásadní nebezpečí pro naši demokracii a naše životy. A znovu říkám, jde o standardní projev islamismu.

Jako SPD nabízíme řešení. Je potřeba změnit politiku v České republice, není možné tolerovat servilní Sobotkovu a Babišovu vládu, která není schopná hájit zájmy občanů vůči diktátu Evropské unie. Naopak jsou součástí politiky Bruselu. K tomu, aby k takovým věcem nemohlo docházet na území České republiky, musí Česká republika obnovit suverenitu. Musí proběhnout referendum o vystoupení z EU. Pokud nebudeme mít přímý vliv na bezpečnost naší země, což v současné době nemáme, tak nezbývá nic jiného než suverenitu obnovit. Suverénní republika pak musí podniknout zásadní kroky k zajištění bezpečnosti a to zákazem islamizace, práva šaría a džihádů. Navrhoval jsem to už v Poslanecké sněmovně a Sobotkova a Babišova vláda hlasovala proti.

Je potřeba vyhlásit nulovou toleranci k nezákonné imigraci. Naopak naše vláda už schválila přijetí některých imigrantů, zdůrazňuji afrických a arabských a natrvalo. Je potřeba odmítnutí principu multikulturalismu. Řekl jsem vám zcela konkrétní kroky, které je možné realizovat. To, co se událo v Nice, ať je to jakkoli, v podstatě vychází z dosavadní politiky EU. Pro islamisty jsme lovnou zvěří, která tady volně pobíhá. I po minulých útocích jsem říkal, že budou přicházet další vraždy.

A znovu se vracím k tomu, že navrhujeme zmenšit územní celky, vrátit se k suverenitě národů, které samozřejmě pak budou schopny lépe reflektovat přání občanů.

V tomto světle… Na půdě EU se řeší směrnice o omezení držení zbraní. Co si o této problematice myslíte?

To je typická ukázka toho, jak EU řeší úplné hlouposti, kterými ztrácí čas, a je jich celý štos. Základní princip přece je, že brutální terorista samozřejmě nepoužívá legálně držené zbraně. EU se snaží omezit legální držitele zbraní místo toho, aby se soustředila na potírání terorismu. Dokonce je ani nepodezírám z toho, že jsou tak hloupí. To je záměr odzbrojit občany, aby se nemohli bránit, a vytvořit z nich bezmocnou masu, která je snadno ovladatelná. Přesto, že si o inteligenci pana Junckera nebo kancléřky Merkelové nedělám iluze, ani největší hlupák si nemůže myslet, že zpřísněním podmínek pro legální držení zbraní odzbrojíme teroristy, kteří použijí samozřejmě nelegální zbraně a teď, jak vidíme, třeba kamion. Vše jen dokazuje, jak jde EU úplně mimo.

Pojďme do České republiky, kde opět vidíme skandální jednání Sobotkovy a Babišovy vlády, kdy prošel ve Sněmovně zákon, který omezil legální držitele zbraní v České republice. Tato vláda je úplně mimo. Jejich argument zní: „Protože tady byl střelec v Uherském Brodě, tak je potřeba vše zpřísnit.“ Jenže, v České republice je tuším přes 200 tisíc zbrojních průkazů. A jestliže by kritériem byla hloupost, kterou oni říkali, pak v této logice věci by mohli omezit klidně řidičské průkazy. Jejich argument je úplně hloupý. To je jako v mateřské škole. Máme jeden z nejpropracovanějších systémů pro držitele zbraní a legislativ v Evropě. Je to opět jen záminka vlády, která je na stejné vlně jako EU.

Jsem ve sportovním střeleckém klubu, zbraň mám. Nevím, proč bych si nemohl sportovně zastřílet. Jsem naprosto proti nastaveným trendům. Tady problém není. Skutečně nevím, co komu udělali sportovní střelci nebo myslivci. Znovu říkám: Zaměřme se na nelegální držitele zbraní a terorismus.

Navíc nikdo nemůže bránit spořádanému občanovi, aby bránil svoji rodinu a majetek, pokud to není schopen stát zajistit. A EU toho evidentně schopná není. Několikrát ročně jsou vražděni, znásilňováni nevinní občané ve velkém.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg pro ParlamentniListy.cz uvedl: „Obávám se, že se budeme muset smířit s tím, že v Evropě a hlavně v zemích, kde jsou významné menšiny z Afriky a Blízkého východu, budou asi nějakých deset či dvanáct let tyto atentáty pokračovat. Zabránit se tomu úplně nedá. Policie a tajné služby mohou určité kroky podniknout. Ale je-li někdo blázen a chce lidi zabít, tak je to poměrně jednoduché. Rozjet náklaďák umí skoro každý. Způsobit požár také není velký kumšt. S tím se musíme smířit. Je to smutné. Zatím nejsme v zájmu takových skupin, ale vyloučit to nelze v budoucnu.“ Co k tomu říci?

Není pravda, že stát nemůže vědět, co kdo chystá. To jsou jen výmluvy. Proto právě říkáme, že pokud nemůžeme vědět, kdo z imigrantů je teroristou, tak jedinou prevencí je nulová tolerance nelegální imigrace. Mluvíme o tom dva roky a stále jsme jedinou stranou, která toto prosazuje. Mysleli jsme si, že nebudeme jediní. Čas od času se mě někdo zeptá: „Jak to, že nulovou? Vždyť je to kolektivní vina.“ A já odpovídám: „Tak mi řekněte váš návod, jakým způsobem rozpoznáte ve více než milionové mase nezákonných vetřelců islámského vyznání, kdo z nich je terorista, navíc, když snad ani polovina nemá u sebe doklady.“ Pokud nebudeme schopni identifikovat cizí státní příslušníky, není jiná možnost než nulová tolerance. Myslíme si, že by bylo dobré, aby se maximum rizikových muslimům vrátilo do zemí původu a to včetně jejich potomků, kteří se narodili v Evropě. Pokud vyhodnotíme, že jsou bezpečnostním rizikem, pak je potřeba vrátit i jejich rodinné příslušníky. Pokud jsou vychováváni v radikálním islámu, jsou časovanou bombou.

Už loni v záři jsem ve Sněmovně říkal, že podle údajů Europolu proniklo do Evropy v migrační vlně přes pět tisíc bojovníků Islámského státu. Hned mě osočily média, politici, že to není pravda a něco si cucám z prstu. Hned dva měsíce poté to sám šéf Europolu řekl do médií.

A k panu Schwarzenbergovi. To je pokrytec nejvyššího kalibru, ať se ně mě nezlobí, protože právě TOP 09 podporovala tuto nezákonnou migraci. Celou dobu, když my jsme hlásali, nulovou toleranci, poslanci TOP 09 ze mě dělali rasistu a xenofoba a jen předváděli vítačskou a sluníčkářskou politiku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Daniela Černá

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

migrační pakt

Nepřijde vám divné, že se o migračním paktu hlasovalo těsně před volbami? A bude tedy ještě po volbách něco změnit nebo je to už hotová věc? Taky by mě zajímalo, nakolik se nás týká, protože Rakušan tvrdí, že tu máme uprchlíky z Ukrajiny, takže nebudeme muset přijímat další ani se nebudeme muset vyp...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A dost. Ladislav Větvička se vrátil do ČR a ukázal na zlo

4:43 A dost. Ladislav Větvička se vrátil do ČR a ukázal na zlo

Proč jsou lidé v Gruzii či na Ukrajině šťastnější než tady? Bloger a spisovatel Ladislav Větvička si…