Měli jsme 17. listopad. Trochu jiný, než býval. Teď se pokřikovalo jak na Babiše, tak na vládní představitele. Kdybyste si mohl vybrat, máte radši variantu, kdy se pokřikuje na všechny, nebo aby se raději nepokřikovalo vůbec?
Já nejsem příznivcem pokřikování, takže u mě je za bé správně. Naopak je třeba konstruktivní, věcná, argumentačně podložená kritika. A hlavně tvrdá, ať už se jedná o kteréhokoliv politika napříč spektrem.
Že se toho nedočkáme na akcích typu pokládání věnců, nebo nanebevzetí výročí sametového podvodu a jakože revoluce, je myslím zřejmé. Ale že toho nejsou schopni zejména mediální pologramoti hlavního proudu, kteří spíše než novináře připomínají pravověrné prorežimní svazáky, je už horší.
O zábavu se nám v ten den postaral premiér, který v Otázkách Václava Moravce slíbil německé platy a pak si na svých slovech trval. Co myslíte, že k tomu premiéra vede? Zásada „zatloukat, zatloukat, zatloukat“? Uvěřil marketérům, že když bude dělat to, co Babiš, tak to bude fungovat? Zbláznil se?
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
válka na Ukrajině
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
autor: Karel Šebesta