Zdravý neočkovaný člověk dbající o své zdraví má utrum, zato naočkovaný morbidně obézní... Komentátor Vyoral už toho má dost

12.11.2021 16:28 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Vrchol nechutnosti, propagandy a fašizace některých politruků. Těmito slovy otevírá svůj pravidelný páteční rozhovor pro ParlamentníListy.cz komenátor Tomáš Vyoral. Ten reaguje na brutální vládní kampaň za očkování, která je podpořena fotografiemi lidí, kteří v nemocnici zemřeli v důsledku nákazy covidem-19.

Zdravý neočkovaný člověk dbající o své zdraví má utrum, zato naočkovaný morbidně obézní... Komentátor Vyoral už toho má dost
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Startuje nová drastická covid kampaň české vlády. Zahrnuje záběry pacientů v těžkých chvílích na JIP s připojenými slogany typu: „Uvěřil dezinformacím“. Prý půjde o nízkonákladovou, ale brutální a realistickou akci. Jaký dělá dojem na vás?

Jedná se o vrchol nechutnosti, propagandy, nevkusu a fašizace některých politruků. V PR, public relations, je znám propagandistický pojem HLP, tedy hluboký lidský příběh. Soudruh Babiš se svými podsoudruhy to s nadsázkou posouvá do HLO – hluboký lidský obrázek. Jinak klasické Goebbelsovy praktiky.

Předně, když jsem již viděl ony fotografie, tak to ve mně evokuje spíše kampaň proti obezitě a nezdravému životnímu stylu. Dále nechť doloží, že osoby na fotografiích jsou opravdu oni pacienti pozitivně testovaní na covid a ne nějaké erární fotografie, jak je zvykem. Pak bych na fotografiích také rád viděl občany, kteří umřeli po očkování, a drtivou většinu mrtvých u nás, kteří umírají na rakoviny, kardiovaskulární choroby a podobně. To by se ale asi Svědkům covidovým úplně nehodilo do krámu.

Zajímavá je také role farizejského diletanta Františka Vrábela a jeho cenzorů, svazáků a darmožroutů ze Semantic Visions, kteří jistě za nemalý peníz tuto prasárnu za každého režimu profitujícímu Slovákovi v čele naší republiky dle informací mediálních pologramotů poradili.

V Rakousku mají od tohoto týdne neočkovaní pořádný lockdown. Pro vstup do restaurací, kaváren, na sportovní či kulturní akce a jinam už nelze použít test, vyžadováno je dokončené očkování či dokument o prodělání nemoci. Otestovaný a zdravý člověk má tedy utrum?

Už chybí jen žluté hvězdy. Segregace, diskriminace a buzerace obyvatelstva ve velkém a toho nepodvoleného, neočkovaného experimentálními vakcínami nabírá na obrátkách po celém světě. Rakušáci, zdá se, podobně jako Slováci se stávají inkubátorem nového totalitního normálu. Jak říkáte, zdravý neočkovaný člověk dbající o své zdraví má utrum, zatímco naočkovaný morbidně obézní, nejrůznějšími jinými chorobami soužený člověk... Pominu-li to, že dle vyjádření samotných Svědků covidových jsou pozitivní, hospitalizovaní i zemřelí rovněž podvolení vakcinovaní.

Řecká vláda přišla s dalším nápadem, jak naočkovat více lidí proti covidu-19. Lékařům a lékárníkům, kteří přesvědčí někoho k očkování, zaplatí za každého zaregistrovaného deset eur (256 Kč). Podle deníku Kathimerini to řekl v televizi řecký ministr zdravotnictví Vassilis Kikilias. Jak se na tento očkovací „multi-level“ díváte? Mohl by být zaveden i u nás?

Anketa

Zvládne Fialova vláda covid lépe než Babišova?

3%
94%
hlasovalo: 36144 lidí
Další legalizované podplácení a korupce podobně jako v podobě dotací z EU. Já mám za to, že lékaři za každého očkovaného mají slušný bakšiš už teď. Nevím to oficiálně, ale jsem si tím skoro jist vzhledem ke korumpování nemocnic ve prospěch covidově pozitivních, kdy za takového na JIP mají 580 tisíc, zatímco za týden na JIP necovidového mají 166 tisíc. Zajímavé, když i ředitelé nemocnic dříve uvedli, že rozdíl v péči není nijak zásadní.

Pirát Robert Veverka, zastupitel na Praze 2, dostal u soudu podmínku za publikaci časopisu Magazín Legalizace. Trest dostal za údajné šíření toxikomanie, neboť v časopisu vycházely informace o pěstování konopí nebo konopné recepty. Je to podle vás v pořádku, nebo jde o nepřípustnou šikanu?

Zdravotní přínosy konopí jsou dokázané a nepopiratelné. Což vím jak z vlastní zkušenosti, tak z doslechu. Jakkoliv obecně Pirátům nemůžu přijít na jméno a nejsem ani pro bezmeznou legalizaci kouření marjánky, tak co se týče pěstování pro vlastní potřebu, přípravy mastí, odvarů a tak dále, s tím nemám větší problém. Tak trochu mi tahle kauza připomíná současný koronafašismus, kdy prakticky nikdo z politruků a vrcholných rádoby expertů a odborníků na epidemiologii nezmiňuje podporu imunity, zdravý životní styl či bylinnou léčbu, ale všechno je řešeno farmaceuticky, uměle, vakcinačně, protože money talks.

Nová vláda prozradila své priority v rámci koaliční smlouvy. Po některých úsecích dálnic až 150 za hodinu, opatrné odstavení uhelných elektráren, Green Deal jakožto příležitost, jak investicemi nastartovat ekonomiku. Je to skutečně tak růžové?

Ne podle slov, ale podle činů poznáme je. Tahle konformní eurohujerská a protinárodní parta jistě vytáhne ještě zajímavé cirkusové kousky. Slova jako příležitost, výzva a podobné moderní kecy jsou jenom orwellovskými eufemismy. 

Ne všude jsou v ochraně klimatu tak horliví, jako my v Evropě. Jak informuje BBC Brasil, brazilský prezident Jair Bolsonaro zredukoval vládní financování pro studie a výzkum klimatických změn o 93 %. Jaká je to zpráva?

Pro brazilský rozpočet, kapsy daňových poplatníků zcela jistě pozitivní. Taky pár parazitů nasosaných na ony peníze třeba bude muset jít dělat smysluplnou práci. A propagandisti budou mít o pár tendenčních a objednaných podkladů ke svým pavědeckým pracím méně.

Ekologická neziskovka Greenpeace žaluje Volkswagen: Přestaňte vyrábět spalovací auta! Aktivisté chtějí automobilku přimět, aby do roku 2030 zastavila výrobu vozů se spalovacím motorem, jinak podle nich budou ohroženy klimatické závazky. Co na takový tlak neziskového sektoru na soukromý byznys říkáte? A kde tohle skončí?

Slovy klasika: aktivisté všech zemí, vyližte si… Zajímalo by mě, jak se oni aktivisté sami pohybují. Jak si asi myslí, že jim jsou dopravovány veškeré konzumní prostředky a potřeby, které jistě v hojné míře využívají. Tihle jsou typickým příkladem – kážu vodu, piju víno.

Profesorka Kristina Sundquist z univerzity v Lundu zveřejnila výsledky studie, podle které mají téměř 60 % znásilnění ve Švédsku na svědomí přistěhovalci. Každý třetí zároveň od švédského státu pobíral sociální dávky. Zveřejnění později nahlásil anonymní doktorand z univerzity v Göteborgu a profesorka je nyní vyšetřována, neboť její zpracování volně dostupných úředních údajů prý bylo neetické. Váš komentář?

Že migranti – zejména, pouze a jedině z afrických zemí a z Blízkého východu – jsou přeci demografickou oporou, obohacením, pracovní silou Evropy plnou lékařů, inženýrů a pionýrů. A o těch se přeci nesmí mluvit v pravdivém světle – tedy špatně. Švédsko, ještě za mých gymnaziálních let jedna z nejbezpečnějších zemí na světě, se proměnila ve válečnou zónu gangů, kriminální teritorium a semeniště znásilnění. Čímpak to asi tak „najednou“? Že by vikingům jeblo v koulích? Nebo náboženství pravdy, lásky a míru? Nechť si každý udělá obrázek sám.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: Marek Korejs

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co čekáte od Putina?

A myslíte, že se Švédsko a Finsko stanou členy NATO nebo kdo-co tomu podle vás zabrání? Co třeba Turecko? A kdyby se stalo členem, Putin už avizoval, že by to nenechal bez reakce, a že by byla ostrá, i když nechápu proč. Kdyby byly jejich vztahy tak dobré, jak tvrdí, tak proč se plést do vnitřních ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pravda o Zelenském. Co Ukrajina neustojí. Drulák po hádce v TV řekl víc

4:39 Pravda o Zelenském. Co Ukrajina neustojí. Drulák po hádce v TV řekl víc

Volodymyr Zelenský v počátku ruské invaze chtěl vyjednávat a zaručit neutralitu Ukrajiny, jenže to n…