ANO: Chceme lepší Česko - v každé části naší země

03.05.2016 15:11 | Zprávy
autor: PV

Hnutí ANO odstartovalo na začátku května kampaň před krajskými a senátními volbami pod hlavním sloganem “Chceme lepší Česko”.

ANO: Chceme lepší Česko - v každé části naší země
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Po celé České republice se tak objevují billboardy, které vedle předsedy Andreje Babiše představují lídry kandidátek a zásadní témata, která navazují na ústřední claim hnutí ANO pro toto období. Jde o zdravotnictví, bezpečnost, školství, dopravní infrastrukturu, sociální služby a efektivní a transparentní řízení úřadů.

“Rozhodli jsme se komunikovat pozitivně, nechceme se vymezovat. V regionech je ale hodně co vylepšovat a my jsme, myslím, za dva roky ve vládě ukázali, že to zvládneme. To základní máme snad na billboardech, ale já si stejně myslím, že se nejvíc dozvím přímo od lidí.Já už jezdím po republice od konce dubna a opět mám plný kalendář,” říká předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který se například tento týden chystá do Pardubic a Brna.

Kampaň jako taková bude teď před létem hlavně na billboardech, s menší podporou v tiskové inzerci, on-linu a na sociálních sítích. To hlavní přijde až na konci léta. Stejně jako ty předešlé má i tuto na svědomí Petr Topinka a jeho kreativní tým. “Na hlavním stylu ANO jsme se rozhodli nic zásadního neměnit, jen ho opět posunout. Pořád má být čistý, srozumitelný s akcentem na lidi. Prostě tam, kde ho má dlouhodobě celé hnutí,” říká Topinka, který dodává, že styl, který zvolili je podle jeho názoru velmi otevřený, vyzívající k dialogu a zaměřený na lokální a regionální potřeby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vítek Prokop byl položen dotaz

Ústavní soud

Tvrdíte, že prezident chce, aby Ústavní soud: "stanovil vládě povinnost poskytnout prezidentovi republiky veškerou součinnost a aby uložil vládě nevytvářet prezidentovi administrativní ani jiné překážky při výkonu jeho ústavních pravomocí." Na to jste přišel jak, že říká ÚS jak má rozhodnout? Není s...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Toho večera byl Petr Pavel zcela klidný

12:04 Kavij (KSČM): Toho večera byl Petr Pavel zcela klidný

Toho večera, který předcházel příštím hodinám, kdy Ústavní soud měl dle zákulisní dohody vydat verdi…