Brázdil (KSČM): Jsem Slovan, dělník a jsem komunista...

27.03.2016 7:35

Jmenuji se Oto Brázdil, jsem Slovan, Čech, vlastenec, dělník a jsem komunista. Ctím stáří, ženy, rodinu, vlast, moudrost, statečnost, spravedlnost, čestnost, zdraví selský rozum a všechny bytosti, které mají srdce na správném místě.

Brázdil (KSČM): Jsem Slovan, dělník a jsem komunista...
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo
reklama

Vždy jsem si šel vlastní cestou a řídil se příslovím „neuč se, život tě sám naučí“. Na cestě životem mi Komunistická strana zkřížila cestu dvakrát. Poprvé, když jsem jako 18 letý mladík a kandidát na vstup do KSČ šel cinkat klíči v roce 1989. Hned po tom si mě předvolalo vedení strany v Brně, abych jim vysvětlil důvod, proč jsem to udělal. Asi mi dali za pravdu, protože jsem dostal legitimaci do KSČ.

Můj život měl, ale jinou cestu a ne vždy, byla jednoduchá. Na to, že nemám vysoké vzdělání a nejsem od přírody lingvista, se mi podařilo uspět. Důkazem je tomu moje dlouholetá praxe jako vedoucí manažer a to i u nadnárodní zahraniční společnosti. U této firmy jsme společně s dělníky dostali, naši lokální pobočku v Břeclavi na vítěznou špici v Logistice ze všech poboček z celého světa této společnosti. Poznal jsem Kapitalismus a dokázal v něm uspět a zachovat si lidskou tvář. Po druhé jsem požádal o vstup do KSČM sám dobrovolně v roce 2014, když jsem z této společnosti odešel.

„I ve 44 letech nejsem dost starý na to, abych byl REBEL. Budu hájit zájmy lidu, protože jen on má tu největší sílu, která může změnit tento současný svět.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Děkuji, že nám pomáháte ve stravenkové revoluci

21:01 Ministryně Schillerová: Děkuji, že nám pomáháte ve stravenkové revoluci

Komentář na facebookovém profilu ke stravenkám.