ČSSD: Lídrem kandidátky v Praze bude Petr Dolínek

10.06.2017 20:45 | Zprávy

Lídra a definitivní podobu kandidátní listiny pro volby do Poslanecké sněmovny schválili členové pražské sociální demokracie. Lídrem kandidátky v Praze bude místopředseda strany a náměstek pražské primátorky Petr Dolínek, který získal podporu od 375 sociálních demokratů (50,58 %).

ČSSD: Lídrem kandidátky v Praze bude Petr Dolínek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Dolínek

„Tento rok je zlomový nejen pro naši zemi, ale i pro mě osobně. Členové strany mě v březnu zvolili místopředsedou a nyní lídrem kandidátky v Praze. Moc si toho vážím a chci říct, že budu dělat všechno pro vítězství sociální demokracie v těchto klíčových volbách,“ komentoval výsledek hlasování místopředseda sociální demokracie a zvolený lídr Petr Dolínek.

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík, který byl druhým kandidátem na lídra, získal při volbě 361 hlasů.

Hlasováním členové sociální demokracie také určili definitivní podobu kandidátní listiny. Z druhého a třetího místa se o přízeň voličů budou ucházet náměstek ministra zahraničních věcí Lukáš Kaucký a náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Na kolik je pro vás téma bezpečnosti prioritou?

Jak byste k zajištění naší obrany a bezpečnosti přistupovali vy? Chápu dobře, že nejste pro navyšování výdajů na naši obranu? A jak se stavíte k pomoci Ukrajině a díváte se na to, kolik Ukrajinců tu je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): V rozhodování o fúzi nemocnic hejtman Půta otevřeně vydírá

10:08 Felcman (Zelení): V rozhodování o fúzi nemocnic hejtman Půta otevřeně vydírá

Hejtman Půta na zasedání krajského zastupitelstva prosadil na poslední chvíli úpravu usnesení k chys…