Fiala (ODS): Projev k zahájení kampaně koalice SPOLU

20.05.2021 8:36 | Zprávy
autor: PV

Koalice SPOLU zahájila kampaň před sněmovními volbami. Lídr koalice na premiéra Petr Fiala zdůraznil, že cílem koalice je kromě vzdělané a prosperující České republiky patřící na Západ také návrat hodnot a morálky do politiky. Představitelé koalice na Moravském náměstí v Brně symbolicky odzvonili éře populismu, drancování veřejných financí a úpadku morálky.

Fiala (ODS): Projev k zahájení kampaně koalice SPOLU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Dámy a pánové, paní předsedkyně, pane předsedo, Markéto a Mariane, vážení přátelé,

je to pro mě dnes zvláštní okamžik – totiž to, že celostátní kampaň koalice SPOLU zahajujeme právě zde, v Brně, ve městě, které je po celý můj život mým domovem.

Těší mě nejen to, kde jsem, ale především s kým tu jsem. Tím mám na mysli samozřejmě vás – kteří jste sem přišli, a všechny, kteří nás sledujete prostřednictvím médií – ale také to, že zde společně stojí zástupci ODS, KDU-ČSL a TOP 09.

Přibližně před půl rokem jsme se dohodli, že vytvoříme společnou koalici, se kterou půjdeme do voleb: koalici SPOLU.

Nejsme žádný podivný nebo jen účelový slepenec. Je to přesně naopak: jasně nás spojují společné hodnoty a vize budoucnosti – a mám pocit, že si rozumíme stále více. Jsem přesvědčen o tom, že vytvořit koalici SPOLU bylo tím nejlepším rozhodnutím.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Začne vadit i nezávisle uvažující občan

11:05 Fiala (ODS): Začne vadit i nezávisle uvažující občan

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.