Hejtmanka Mračková Vildumetzová: Chceme, aby si návštěvníci olympiády užili nejen fandění

26.12.2019 8:38 | Zprávy
autor: PV

?Sportovní výzvy na olympijské cestě se Sazkou, Toyota Playstation koutek, virtuální realita s Lesy ČR i Tokio koutek - to vše a mnohem víc čeká návštěvníky olympijského domu, v který se během Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže v Karlovarském kraji promění hotel Thermal v centru Karlových Varů.

Hejtmanka Mračková Vildumetzová: Chceme, aby si návštěvníci olympiády užili nejen fandění
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Historicky první hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová (ANO)

Kromě toho se pro sportovce a veřejnost chystají medailové ceremoniály, během nichž olympionici převezmou medaile za své výkony, ale také autogramiáda s hokejisty HC Energie Karlovy Vary či výstava olympijských medailí a pohárů vyrobené v porcelánce Thun 1794. Poprvé otevře olympijský dům své brány v pondělí 20. ledna 2020 od 9 hodin, vstup je zdarma.

„Chceme, aby si návštěvníci olympiády užili nejen fandění a adrenalin při jednotlivých sportovních disciplínách, ale také se pobavili v olympijském domě. Nabídneme jim zážitky, soutěže i zajímavé workshopy o zásadách zdravé výživy a regenerace. Přiláká je určitě i fotopoint, kde se budou moci vyfotit na stupních vítězů a podělit se o své dojmy na Instagramu #ODM2020. Jako unikátní památku na olympiádu si pak mohou pořídit některý z propagačních předmětů, jako jsou barevné čepice, plyšový maskot veverka, lahve na pití a další dárky. Byla bych ráda, kdyby do olympijského domu zavítalo co nejvíce lidí, budeme se na ně moc těšit,“ uvedla hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Začne vadit i nezávisle uvažující občan

11:05 Fiala (ODS): Začne vadit i nezávisle uvažující občan

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.