Kasal (Antibursík): Česká republika má v Asii a Africe špatnou pověst

17.07.2015 10:03

Politici uklidňují, že běženci o naši republiku jako cíl svého snažení nemají zájem, protože chtějí do civilizace, ne do země připomínající jim politickými poměry jejich domovinu. Máme v Asii a Africe prostě špatnou pověst.

Kasal (Antibursík): Česká republika má v Asii a Africe špatnou pověst
Foto: Archiv IK
Popisek: Ivo Kasal

Civilizace? To je v očích běženců GB, Německo, Švédsko, Švýcarsko apod.

Česká republika? Pouhé místo průjezdu. Tedy mimo kosmpolitního Brna, které nabízí byty, práci, integraci, pečené holuby a dotovaný mošt z prodejny Veronica.

Při poradách běženců kam a jak se rychle dostat do Evropy, informátoři Českou republiku pomlouvají, jak jen to jde. Tvrdí utečencům vyslovené nesmysly:

1) Česká republika má nulovou vymahatelnost práva a nedotknutelnou politickou špičku, pro niž trestní zákon neplatí

2) ministr vnitra, prý přednostně řeší stresovaného psa nějakého aktivisty a hodlá z přistěhovatelů udělat chovance ústavů za plotem s ostrahou bez časového limitu pobytu

3) vůdce jedné ze stran si ukrajuje z rozpočtu celého státu co chce a jak chce. Ostatní strany se buď svými předáky podílejí na kolonoskopii nebo mlčí.

4) stát ovládají pyšní a sebevědomí úředníci, prakticky ve všech případech členové nějakého klanu, který tyranizuje teriotrium bez jakéhokoliv vlivu místní politické reprezentace. Informátoři utečence straší, že úředník je skutečným pánem nad osudem občanů daného teritoria a nově je to prý upevněno dokonce zákonem.

5) policie v Česku šmíruje každého, třeba i bývalého předsedu politické strany, protože se bojí, že se zase vrátí na scénu a současná politická špička se bude muset znovu živit prací. Dokonce informátoři běžencům tvrdí, že někteří členové vedení státu a měst nikdy nepracovali a už přímo ze základní školy šli třeba dělat i vedoucího legislativního odboru!

6) soudci jsou zaujatí a pokud vás média předem označí za lumpa, nevyváznete a můžete být ráth, že nevyfasujte doživotí ! Soudci při přelíčeních prý dokonce spí a můžete si tlachat co chcete, protože je dopředu rozhodnuto.

7) média ovládají mezi sebou bojující oligarchové. Píše se jen o tom, co se jim hodí. O ostatním se musí mlčet. 8) když se někdo z vedení státu v práci opije i když něco řídí, musí si koupit odpustek, což stačí. Řidičů se to netýká, ti dostávají nepodmíněné tresty.

Pokud běžencům někdo vtlouká do hlavy takové sprostoty, NESMÍME SE DIVIT, ŽE NECHTĚJÍ V NAŠÍ ZEMI ZŮSTAT a míří jinam, do civilizace.

Proto navrhuji, aby Ministerstvo zahraničí vyvinulo maximální úsilí o zlepšení obrazu naší republiky v cizině, uvolnilo dostatek prostředků a vyslalo na asijské a africké ambasády zkušené mladé pracovníky z řad občanských aktivistů vysvětlujících pravdivě ( jako to dělají agentury zkoumající volební preference v ČR ) poměry v České republice.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Monopoly. Hra i realita

4:33 Konečná (KSČM): Monopoly. Hra i realita

Není to ještě tak dlouho po Vánocích, abyste si nevzpomněli, jaké dárky jste našli pod stromečkem. A…